А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Салін (Salin)

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, зі слабким, алевідчутним запахом мигдалю;

Склад: 1 мл препарату містить 6,5 мг натрію хлориду;допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію монофосфат, натріюбіфосфат, бензалконію хлорид, вода очищена.

Лікарська форма. Спрей назальний.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхпорожнини носа. Код АТС R01AX10.

Фармакологічні властивості. Ефективно зволожує слизову оболонку носа,розріджує рясний слиз, розм’якшує сухі шкоринки в носі і сприяє їх легкомувидаленню.Високоочищений стабілізований 0,65% розчин натріюхлориду максимально відповідає природному назальному секрету. Буферні речовини,що входять до складу Саліну, наближують рН розчину до рН природної секреторноїрідини слизової оболонки носа і підтримують цей показник на постійному рівні. Салін покращує нюхову та транспортну функції миготливого епітелію,сприяє відновленню носового дихання, скорочує період реабілітації і дозволяєзнизити дозу і частоту використання судинозвужувальних засобів місцевої дії.

Показання для застосування. Використовується при захворюваннях порожнининоса та носових пазух, що супроводжуються сухістю слизової оболонки носа абоутворенням слизу; після операційних втручань у порожнині носа та носових пазух,а також для гігієнічного догляду за порожниною носа немовлят, дітей і дорослих.

Спосіб застосування та дози. Розпорошується всередину порожнини носашляхом швидкого натискання на пружний корпус флакона. Немовлятам і дітямзастосовувати по одному, дорослим - по два розпилення в кожну ніздрю, 3-4 разипротягом доби. При вертикальному положенні флакона розчин виділяється з нього увигляді спрея, у горизонтальному - у вигляді струмини рідини, у перегорнутомуположенні - по краплях.

Побічна дія. Не описана. Протипоказання.Відсутні.

Передозування. Випадки передозування, а також які-небудь токсичніабо системні реакції у результаті використання препарату Салін не описані.

Особливості застосування. Щоб уникнути розповсюдження інфекції,рекомендується індивідуальне використання розпорошувача.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухомумісці, при кімнатній температурі. Термін зберігання - 3 роки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дані про вплив препарату на дію іншихлікарських засобів відсутні
Переглядів: 1015 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я