А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Сагеніт (Sagenit)

хімічна назва: дикалієва сільмезо-3,4-ди(пара-сульфофеніл)-гексана;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору плоскоциліндричноїформи;

склад: 1 таблетка містить сигетину 0,1 г;допоміжні речовини: цукор - рафінад, крохмаль картопляний, кислотастеаринова.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються у гінекології.Код АТС G02CX.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Гальмує гонадотропну функціюнадниркових залоз. Естрогенної дії не виявляє, але бере участь у реалізаціїпозитивного та негативного зворотного зв’язку у гіпоталамо-гіпофізарно-яєчниковій системі, впливає на гонадотропну функцію гіпофіза та гіпоталамічнийцентр, посилює скорочення матки, підвищує вміст у крові бета-ліпопротеїдів,чутливість до дії інсуліну, покращує утилізацію глюкози.Фармакокінетика. Не вивчали.

Показання для застосування. Клімактеричний синдром, який виявляєтьсяприпливами, пітливістю, порушенням сну, дратівливістю, депресією, погіршеннямпам’яті, дегенеративними змінами шкіри та слизових оболонок (ламкість нігтів,тоншання шкіри, утворення зморшок, сухість слизових оболонок сечостатевихшляхів).

Спосіб застосування та дози. Приймати внутрішньо, незалежно від часу прийомуїжі. При клімактеричних розладах у жінок призначають по 0,05 – 0,1 г. Добовадоза – 0,1- 0,2 г. Курс лікування становить 30 – 40 днів.

Побічна дія. Можливі нудота, блювання, запаморочення, алергічніреакції (висипання на шкірі, набряк повік); при тривалому застосуванніметрорагія, холестатична жовтуха.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату, метрорагія. З обережністю препарат застосовують при нирковійнедостатності, порушенні функції печінки, гіперліпопротеїнемії.

Передозування. Метрорагія, геморагічний шок. Лікування – відмінапрепарату, гемотрансфузія, парентеральне введення кровозамінників.

Особливості застосування. Препарат не впливає на концентрацію уваги,здатність керувати автомашинами та потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Фолієва кислота та препарати щитовидноїзалози підвищують ефективність застосування препарату. Сагеніт підсилює діюдіуретичних, антиаритмічних, гіпотензивних препаратів, антикоагулянтів;послаблює ефект дії препаратів чоловічих статевих гормонів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, недоступному для дітей місціпри температурі 5 - 20° С. Термін придатності - 3 роки. Не застосовувати препарат після закінченнятерміну придатності, зазначеного на упаковці
 
 
Переглядів: 946 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я