А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

С у п р им а - л о р (S u p r im a - l o r)

основніфізико-хімічні властивості: круглі льодяники оранжевого кольору з ароматом апельсинута характерним кислим смаком, лимонно-жовтого кольору з ароматом лимону тахарактерним кислим смаком, жовтого кольору з ароматом меду та лимону та характернимкислим смаком, червоного кольору з ароматом полуниці та характерним кислимсмаком, світло-блакитного кольору з ароматом ментолу та евкаліпту та зхарактерним кислим смаком;

склад: діючі речовини: 1 льодяник містить амілметакрезолу – 0,6мг;2,4-дихлорбензилового спирту – 1,2 мг;допоміжні речовини: цукрова основа (цукроза), глюкоза рідка(84%), кислота лимонна безводна, ментол, барвник, ароматизатор.

Форма випуску. Льодяники з ароматом апельсину,лимону, меду та лимону, полуниці, евкаліпту.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовують призахворюваннях горла. Антисептики.

Код АТС: R02А A20.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Антисептичний комбінований препарат длямісцевого застосування у ЛОР-практиці і стоматології. Має протимікробну дію.Активний відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативнихмікроорганізмів in vitro. Має також пом’якшувальну та деконгестивну дію наслизову оболонку ротової порожнини.Амілметакрезол має протизапальну дію. Клінічні випробуванняпоказали ефективність препарату для швидкого полегшення болю і подразнення вгорлі, при запаленні ясен. Антисептична дія сприяє інтенсивнійантибактеріальній терапії і сприяє зменшенню відчуття дискомфорту в горлі.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату недосліджувалася.

Показання для застосування. Для профілактики і лікуваннязапальних захворювань глотки і ротової порожнини (фарингіти, стоматити,тонзиліти, катаральна ангіна), а також у станах болісного відчуття післятонзилоектомії, при подразненні чи пораненні м’яких тканин ротової порожнини,при процедурах видалення зубного протеза та ортодонтичних пристосувань.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 5 роківповільно розсмоктувати льодяник у ротовій порожнині кожні 2 – 3 год. Тривалістьлікування до 7 днів.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якогоз компонентів препарату, протипоказаний дітям до 5 років, вагітним та жінкам,які годують груддю.

Передозування. Про випадки передозування препаратуне повідомлялося. З огляду на склад і форму випуску препарату випадкове абонавмисне передозування малоймовірне. Передозування може проявитися лишесимптомами дискомфорту з боку шлунково-кишкового тракту. В такому випадкулікування симптоматичне.

Особливості застосування. При призначенні препаратупацієнтам, хворим на цукровий діабет, треба враховувати, що 1 льодяник містить2,6 г цукру.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Лікарська взаємодія з препаратом Суприма - ЛОР неописана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурідо +25 ˚С, у сухому та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 рок
Переглядів: 1143 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я