А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Рибоксин -біофарма (Riboxin- biopharma)

міжнародна та хімічна назви: інозин,9-β-D-рибофуранозилгіпоксантин;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина;

склад: 1 ампула містить 0,1 г інозину; допоміжні речовини: гексаметилентетрамін, 1М розчин натрію гідроксиду,вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати.Код АТС С01Е В14**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Рибоксин - дериватпурину, що бере участь у синтезі АТФ, виявляє позитивний вплив на процесиобміну в міокарді, підвищуючи активність ряду ферментів циклу Кребса таенергетичний обмін. Збільшує силу скорочень серця та сприяє більш повномурозслабленню міокарда у діастолі, внаслідок чого зростає ударний об'єм.Поліпшує кровопостачання тканин, у тому числі коронарне кровопостачання.Активізує регенерацію тканин (особливо міокарда та слизової шлунка ікишечнику). Препарат має анаболічний,антиаритмічний та антигіпоксичний ефект. Фармакокінетика. У першу хвилинупри внутрішньовенному введенні препарат метаболізується і швидко розподіляєтьсяв тканини, де повністю утилізується в біохімічних реакціях організму.

Показання для застосування. В комплексному лікуванніішемічної хвороби серця (стенокардія, порушення серцевого ритму),кардіоміопатії різного генезу; дигіталісна інтоксикація, міокардит, захворюванняпечінки (гострі і хронічні гепатити, цироз печінки, алкогольні і лікарськіушкодження печінки, жирова дистрофія печінки), виразкової хвороби шлунка тадванадцятипалої кишки, відкритокутова форма глаукоми.

Спосіб застосування та дози. Застосовуютьвнутрішньовенно струминно (повільно) або краплинно, із швидкістю 40-60 крапельза хвилину. На початку вводять 200 мг (10 мл 2 % розчину) 1 раз на добу, придобрій переносимості доза може бути збільшена до 400 мг (20 мл 2 % розчину) 1-2рази на добу. При внутрішньовенному краплинному введенні препарат розводять 5 %розчином глюкози або 0,9 % розчином натрію хлориду (до 250 мл). Курс лікування- 10-15 днів.

Побічна дія. В окремих випадках можливісвербіж, гіперемії шкіри, підвищення концентрації сечової кислоти в крові. Врідких випадках при тривалому застосуванні та великих дозах можливе загостренняподагри.

Протипоказання. Індивідуальнагіперчутливість до препарату. Обмеженням до застосування є ниркованедостатність.

Передозування. Алергічні реакції,тахікардія. Лікування - симптоматичне.

Особливості застосування. При появі свербежу тагіперемії шкіри лікування препаратом слід відмінити. Під час лікуваннянеобхідно контролювати рівень концентрації сечовини в крові та сечі.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Приодночасному введенні препарату з β-адреноблокаторами ефект не знижується.При взаємодії із серцевими глікозидами препарат може попереджувати виникненняаритмій і посилювати позитивну інотропну дію.

Умови та термін зберігання. У захищеному від світламісці при температурі від 15 оС до 25 оС. Термін придатності - 3 роки
 
Переглядів: 1738 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я