А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Родіоли екстракт рідкий (Extractum rhodiolaefluidum)

міжнародна та хімічна назви: Rhodiola radix;

основні фізико-хімічні властивості: рідина темно-бурого кольру із специфічнимароматичним запахом;

склад: 1 флакон містить 30 мл рідкого екстракту кореневищ та коріння родіолирозової;допоміжні речовини: спирт етиловий 40 %.

Форма випуску. Екстракт рідкий.

Фармакологічна група. Тонізуючий засіб. АТС А 13 А.

Фармакологічні властивості. Екстракт родіоли відноситья до групитонізуючих препаратів. Він підвищує опірність організму несприятливим факторамнавколишнього середовища (переохолодження, перегрівання, кисневе голодування,різні стреси), зменшує або усуває психічне напруження, підвищує розумову та психічнупрацездатність за рахунок оптимізації енергетичних процесів і стимуляціїфункцій центральної нервової системи.

Показання для застосування. Екстракт родіоли рідкий застосовують для лікуванняастенічних станів після перенесених нервових і соматичних захворювань,неврастенії, вегето-судинної дистонії, акінето-гіпотонічного синдрому. А такожпри явищах астенії та зниженій працездатності у практично здорових людей.

Спосіб застосування та дози. Екстракт родіоли приймають внутрішньо за15-30 хвилин до їжі. Дорослі приймають у першій половині дня по 5-10 крапель в1/4 склянки води 2-3 рази на день. Курс лікування становить 10-20 днів. Приастенії, акінето-гіпотонічному синдромі та інших захворюваннях в психіатричнійпрактиці призначають спочатку 10 крапель 2-3 рази на день, поступово збільшуючидозу до 30-40 крапель на прийом. Курс лікування - 1-2 місяці.

Побічна дія. Можуть спостерігатися безсоння, роздратованість,головний біль, гіпертензія. У цих випадках прийом препарату припиняють або зменшуютьдозу.

Протипоказання. Гіпертонічний криз, гарячкові стани, гіпертензія,збуджений стан.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Екстракт родіоли рідкий може посилювати діюінших препаратів.

Передозування. Посилення проявів побічних явищ. Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Особливості застосування. Вагітність, період годування груддю, дитячий вік.

Умови та термін зберігання. У прохолодному, захищеному від світла танедоступному для дітей місці. Термін придатності - 4 роки
Переглядів: 819 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я