А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Репарил– гель н (Reparil- gel n)

основні фізико – хімічнівластивості: прозорий,без кольору, трохи жовтоватий гель з ароматом лаванди та 2-propanol.

склад: 100 г гелю містять: есцину 1 г,диетиламіну саліцилату 5 г;допоміжні речовини: карбомер, макроголу 6 гліцеролкаприлокапрат, натрію едетат, трометамол, 2-пропанол, ароматичні речовини, водаочищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі (капіляропротекторні ) засоби. Есцин, комбінації. Код АТС C05C X51 Фармакологічні властивості.Комбінований препарат для місцевого застосування.Есцин має капіляропротекторний ефект. Диетиламіну саліцилат виявляєпротизапальну та анальгезуючу дії. Есцин, проникаючи через шкіру, зменшує локальненабрякання, біль, напруженість тканини. Ефективно усуває запальні процеси.Сполука саліцилової кислоти посилює протизапальний ефект і має виражену глибокузнеболюючу діюРепарил(R)-гель Н швидко і повністю проникає в ушкоджену тканину.Репарил(R)-гель Н не створює жирового шару, і, таким чином, забезпечує особливузручність та чистоту застосування. Репарил(R)-гель Н має місцеву охолоджуючудію, оберігає шкіру від подразнення і добре переноситься особливо чутливими їїділянками.

Показання для застосування. Больові синдроми призахворюваннях хребта(защемлення міжхребцевого диска, остеохондроз,люмбаго, ішіас), артралгія при артриті, артралгія та міалгія при ревматизмі.Больовий синдром призакритих травмах від ударів, із розтягненням чирозривом зв’язок, розтрощення, набряком, гематомою, запалення сухожильноїпіхви. Тендовагініт, флебіт поверхневих вен, тромбофлебіт, варикозне розширеннявен. Для лікування місцевих ускладнень після внутрішньовенних ін’єкцій чиінфузій ( запобігання розвитку гематом ). Спосіб застосування та дози.Гель наносити на уражені ділянки шкірного покровувід одного до кількох разів на день рівномірно розподіляючи по всій ділянці.Втирання не є необхідним, однак, за бажанням можливе. Побічна дія.У вкрай рідкісних випадках Репарил(R)-гель Н може викликати шкірнісимптоми алергічної реакції, такі, як почервоніння, свербіж, висипання. Протипоказання.Репарил(R)-гель Н не дозоляється наносити на рани, слизові оболонки тана ділянки шкіри, що підлягали опроміненню.

Передозування. При клінічному застосуванні препарату випадківпередозування не зареєстровано.

Особливості застосування. Препарат призначений тільки для зовнішньогозастосування. Досвіду застосування препарату у жінок в період вагітності ігодування груддю та у дітей немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлено випадків взаємодії з лікарськимизасобами, які призвели б до зменшення ефективності та безпечності препаратів,що застосовуються.

Умови та термін зберігання. Зберігати препарат необхідно в недоступномудля дітей місці, при температурі не вище 25єС. Термін придатності – 5 років Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності
Переглядів: 950 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я