А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Розторопші плоди (Silibum fructus)

міжнародна назва: silibum marianum;

основні фізико-хімічні властивості: подрібнені плоди, колір - від чорного досвітло- жовтого іноді з бузковим відтінком, запах відсутній, на смак злегкагіркуваті.

склад: плоди розторопші плямистої.

Форма випуску. Плоди.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні препарати. КодАТС А05B А03.

Фармакологічнівластивості. Плоди розторопші плямистої містять силімарин – групу флавоноїднихсполук, які включають ізомери силібінін, силідіанін і силікристин.

Показання длязастосування. Гострі тахронічні гепатити, холецистити, цирози, жирова дистрофія печінки,дисбактеріози, запори, геморой, харчові отруєння. Рекомендується особам, якіпрацюють у шкідливих умовах, спортсменам при підвищених фізичних навантаженнях.

Спосіб застосування та дози. Дорослим: по 1 чайній ложці подрібненихплодів за 30 хв до їди, запиваючи водою (бажано мінеральною, без газу), 3-5разів на день протягом 45-60 днів, 2-3 рази на рік.Дітям до 12 років: по 0,5-1 чайній ложці 2-4 рази на день, протягом35-45 днів, 2-3 рази на рік.

Побічна дія. Можливі проносна дія, збільшення діурезу.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Жінкам в періоди вагітності та лактаціїрекомендується призначати препарат тільки за життєво необхідними показаннями,під контролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими препаратами не відома. Умови та термін зберігання. Зберігатиу недоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці при температуріне вище 25 0С. Термін придатності– 1 роки
Переглядів: 1116 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я