А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Аліцилово-цинкова паста (The salicilic & zincpaste)

основні фізико - хімічні властивості: однорідна маса білого кольору із жовтимвідтінком;

склад

: 100 г пасти містять:кислоти саліцилової 2 г ;цинку оксиду 25 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний,вазелін.

Форма випуску. Паста.

Фармакотерапевтична група. Препарати із пом’якшувальною та захисною дією.Код АТС D02AF.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Лікувальний ефект саліцилово-цинкової пасти зумовленийсукупною дією складових частин препарату. Кислота саліцилова виявляє слабкуантисептичну, кератоплас-тичну, подразнюючу та відволікаючу дію.Цинку оксид має в’яжучу, адсорбуючу, підсушуючу та антисептичну дію,зменшує виявлення ексудативних процесів, викликає денатурацію білків та утворенняальбумінатів.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Піодермія, екзема, дерматити, виразки шкірнихпокривів із переважанням процесу ексудації, псоріаз, іхтіоз, дискератози.

Спосіб застосування та дози. Саліцилово-цинкову пасту застосовуютьзовнішньо, шляхом аплікацій на уражені ділянки шкіри. На рану наносять пасту тонким шаромі закривають стерильною серветкою. Перед нанесенням рану очищають від некротичнихтканин, розтинають пухирі, промивають антисептичним розчином. Зміну пов’язки здійснюють 1 раз у 2–3 дні до повного очищення. Тривалість курсу лікування визначається залежно від характерузахворювання – у середньо-му 6-20 діб.

Побічна дія. Подразнення шкірних покривів, алергічні реакції ,біль у ділянці ураження,підвищення температури.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до складовихчастин препарату.Не рекомендуєтьсязастосовувати під час вагітності, годуванні груддю,а також дітям молодше6 - 8 років.

Передозування.Не виявлено.

Особливості застосування. Не допускається потрапляння пасти в очі та наслизові оболонки.В разі випадкового потрапляння негайно видалити марлевою серветкою тапромити великою кількістю води.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат несумісний при одночасному зовнішньому застосуванні з резорцином та фенацетином – утворенняевтектичних сумішей; з антибіотиками групи пеніциліну – сприяє втраті активності за рахунокрозкладу.

Умови та термін зберігання. При температурі від 8 ˚С до 15 ˚С,у захищеному від світла, недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 720 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я