А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Розчин антикоагулянтацфда-1 (Anticoagulant cpda-1 solution)

основні фізико-хімічні властивості: стерильна прозора, безбарвна або зжовтуватим відтінком рідина;

склад: 100 мл розчину містять лимонної кислоти моногідрату 0,327 г, натріюцитрату дигідрату 2,63 г, натрію фосфату одноосновного моногідрату 0,222 г,декстрози моногідрату 3,19 г, аденіну 0,0275 г;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузії.Код АТС V07AC.Фармакологічні властивості.Розчин антикоагулянта запобігає згортанню крові і забезпечує необхідніпоживні речовини для підтримання метаболізму і стабілізації клітин під часзберігання.

Показання для застосування.Препарат застосовується для консервування донорської крові.

Спосіб застосування та дози.Розчин антикоагулянта ЦФДА-1 призначений тільки для застосування вконтейнерах для забору крові. Всю процедуру забору крові треба виконувати за інструкцієюдля забору крові в контейнери, з дотриманням суворих правил асептики тагігієни. Розчин антикоагулянта ЦФДА-1 необхідно оцінити візуально щодопомутніння (розчин повинен бути прозорим). Співвідношення розчинуантикоагулянта ЦФДА-1 становить 14 мл на 100 мл суцільної крові.

Побічна дія.Не виявлена. Протипоказання.Не має.

Особливості застосування. ІНСТРУКЦІЯ для забору крові (з використанням методугравітації)1. Покласти контейнер на терези і встановити шкалу терезів на нуль.2. Розташувати контейнер нижче руки донора при мінімальній відстані міжконтейнером і рукою донора 60 см.3. Накласти манжету кров’яного тиску і продезінфікувати місце проколу. 4. Зав’язати на донорській трубці вільнийвузол на відстані приблизно 10 см від голки.5. Взяти голку за головку і, повернувши захисний ковпачок, зняти його.Проколоти вену.6. Послабити манжету тиску і почати забір крові.7. Відразу після того, як кров почне текти,змішувати її із антикоагулянтом шляхом легкого струшування контейнера.8. Набрати об’єм крові, зазначений на контейнері.9. Після забору необхідної кількості крові затягнути вузол і витягнутидонорську голку. Відрізати трубку над вузлом і взяти початкові проби.10. Відразу після забору крові легенько перевертати контейнер доверху ідонизу не менше 10 разів для повного перемішування крові з антикоагулянтом.11. Видавити кров із донорської трубки в контейнер, перемішати і датиможливість крові з цитратом знову затекти до трубки.12. За допомогою алюмінієвих кілець або нагрівача запаяти донорськутрубку у місці між цифрами. ІНСТРУКЦІЯ для переливання крові1. Перед використанням необхідно перевірити відповідність груп крові.2. Забороняється добавляти у кров медикаменти.3. Перед використанням треба добре перемішати кров.4. Видалити з вихідного отвору захисне пристосування і з’єднати з нимсистему для переливання крові.5. До складу системи для переливання крові входить фільтр.Запобіжні заходи1. Після витягнення контейнера із відкритоїупаковки з алюмінієвої фольги контейнер необхідно використати протягом 15 днів.2. Забороняється використовувати контейнер, якщо він пошкоджений аборозчин у ньому каламутний.ЗберіганняНевикористані контейнери з розчином антикоагулянта ЦФДА-1 зберігаютьсяпри температурі 15-25 °С.Кров, що зібрана в контейнер з антикоагулянтом, зберігається притемпературі 1-6 °С.Максимальнодопустимий термін зберігання еритроцитної крові, зібраної в контейнер зрозчином антикоагулянта ЦФДА-1, становить 35 діб.Розчин антикоагулянта ЦФДА-1 використовується тільки в спеціалізованихмедичних закладах.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами не відома.

Умови та термін зберігання.Термін придатності контейнерів в упаковці з алюмінієвої фольги – 2,5роки.Термін використання контейнерів з моменту розкриття упаковки залюмінієвої фольги становить 15 діб.Контейнери з розчином антикоагулянту можна зберігати при кімнатнійтемпературі (15-25 °С)
Переглядів: 725 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я