А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Розчин рінгера (Solutio ringeri)

основні фізико-хімічні властивості:

прозора, безбарвна стерильнаапірогенна рідина, осмолярність близько 324 мОсм/л, рН 7,5-8.5;склад:

100 мл розчину містить 0,9 г натрію хлориду, 0,02 г каліюхлориду, 0,02 г кальцію хлориду, 0,02 г натрію гідрокарбонату;допоміжні речовини:

вода для ін’єкцій. Іонний склад,

Ммоль/л: Na+ - 157,0; К+ - 2,7; Са++ - 1,8; СІ- -159,0; НСО3- -2,4.Форма випуску.

Розчин для інфузій. Фармакотерапевтична група.

Кровозамінники і перфузійні розчини.Розчин для корекції порушень електролітного балансу. Код АТС ВО5В ВО1.Фармакологічні властивості

.

Фармакодинаміка. Розчин Рінгера містить збалансованусуміш основних катіонів і є більш фізіологічним у порівнянні з 0,9% ізотонічнимрозчином натрію хлориду. Розчин Рінгера відновлює водно-сольовий такислотно-лужний баланс і ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, що виникаєпри дегідратації або у зв’язку з акумуляцією позаклітинної рідини в осередкахвеликих опіків і травм, при порожнинних операціях, перитоніті. Препаратпідвищує лужний резерв крові.

Разом з цим Розчин Рінгера поліпшує реологічнівластивості крові та перфузію тканин, підвищує ефективність гемотрансфузійнихзаходів при масивних крововтратах і тяжких формах шоку.

Препарат має також дезинтоксикаційний ефектвнаслідок зниження концентрації токсичних продуктів у крові та активаціїдіурезу.

Фармакокінетика. Швидко виводиться із судинноїсистеми.Показання для застосування.

Ізо- і гіпотонічна дегідратація таметаболічний ацидоз унаслідок тривалої діареї та нестримного блювання, пригострих масивних крововтратах, при шоці, великих опіках, при тяжкому перебігупісляопераційного періоду, отруєннях різної етіології. Розчин Рінгерапризначають також зовнішньо при різних захворюваннях очей, носа, слизовихоболонок, для промивання ран.Спосіб застосування та дози.

Розчин Рінгера призначаютьвнутрішньовенно краплинно, зі швидкістю 4-10 мл/кг на годину, в об’ємі від 50мл до 3 л. Препарат можна призначати також ректально по 75-100 мл.Побічна дія.

Введення великих об'ємів Розчину Рінгера може привестидо розвитку хлоридного ацидозу, гіпергідратації.Протипоказання.

Значні порушення видільної функції нирок,декомпенсовані пороки серця, тромбофлебіт, підвищене згортання крові, стан,пов’язаний з небезпекою набряку мозку та легенів, гіперхлоремія,гіпернатріємія, гіпергідратація, метаболічний алкалоз. Передозування.

Гіпергідратація, гіперхлоремія, гіпернатріємія,ацидоз. У цих випадках введення препарату припиняють і проводять відповіднусимптоматичну терапію. Особливості застосування.

З метою підвищення ефективностідезінтоксикаційної та протигідратаційної терапії Розчин Рінгера можнапризначати разом з гемотрансфузіями, переливанням плазми та плазмозамінників.При тривалому використанні, особливо у великих об’ємах, контролюють вмістелектролитів у плазмі та сечі, діурез.Умови та термін зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей,захищенному від світла місці при температурі від 15 до 25°С.

Термін придатності 2 роки
Переглядів: 841 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я