А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ренор 200/400 (Renor 200/400)

міжнародна та хімічна назва: NORFLOXACINE;1-етил-6-фтор-1,4-дигідро-4-оксо-7-(1-піперазиніл)-3-хінолінкарбоновакислота;

основні фізико-хімічні властивості

: двоопуклі таблетки, покриті рожевою плівкою.

склад

: РЕНОР200

: одна таблетка містить: норфлоксацину 200 мг; РЕНОР 400 – 400 мгдопоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, крохмальний порошок,стеарат магнію, очищений тальк, крохмальгліколат натрію, лаурилсульфат натрію,гідроксіпропилметилцелюлоза 15 ц/с, метиленхлорид, пропіленгліколь, діоксидтитану, еритрозивний фарблак, ізопропиловий спирт.

Форма випуску. Таблетки покриті рожевою плівкою.

Фармакологічна група. J01MA06. Антибактеріальний засіб.

Фармакологічні властивості.Синтетичнийантибактеріальний препарат групи фторхінолонів, специфічний інгібіторбактеріальних ДНК-гіраз. Діє не тільки на швидко, а й повільно розмножуючібактерії. Антибактеріальний спектр включаєграмнегативні мікроорганізми (E.coli,E.aerugenes, E.cloacae, Klebsiella oxytoca, K.pneumoniae, Proteus mirabilis,P.vulgaris, в тому числі індопозитивні штами Proteus, Morganella morganii,Providencia rettgeri, P.stuartii ritidis, S.paratyphi, Shigella boydii,Sh.dysenteriae, Sh.flexneri, Sh.sonnei, Yersinia enterocolitica, Pseudomonasaeruginosa, Acinetobacter spp., H.influenzae (включаючи b-лактамазопродукуючіштами), Aeromonas hydrophilia, Vibrio parahaemolyticus, Vibrio cholerae,Campilobacter jejuni, N.gonorrhoeae (включаючи b-лактамазопродукуючі штами),грампозитивні мікроорганізми (більшість штамів стафілококів, включаючиStaphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus saprophyticusта ентерококи). До ренора стійкі Bacteroides spp., Clostridia spp.,Fusobacterium spp.

Фармакокінетика.Ренор швидковсмоктується в травній системі. Максимальна концентрація в плазмі крові післяприйому в дозах 400 мг та 800 мг складає 1,5 мг/мл та 2,6 мг/мл відповідно.Ренор накопичується в периферичних тканинах (до 67% від концентрації в крові);концентрації препарату, що перевищують плазменні, відмічаються в жовчнихпротоках, жовчному міхурі, печінці, нирках та предміхуровій залозі. Не проникаєчерез ГЕБ. Зв’язування з білками крові досить незначне (біля 14%). Періоднапіввиведення – від 3,5 до 6,5 годин. Біля 30% прийнятої перорально дозививодиться з калом в незмінному вигляді, 8 – 10% - з сечею у виглядіметаболітів. Порушення функції печінки суттєво не впливає на фармакокінетикунорфлоксацину, однак у хворих з нирковою недостатністю по мірі зменшеннякліренсу креатиніну період напіввиведення збільшується.

Показання до застосування.Інфекції сечостатевих органів (простатит, епідиміт, інфекції органівмалого тазу у жінок, гонококовий уретрит та цервіцит), органів травлення(бактеріальний гастроентерит, в точу числі його короткочасна профілактика вепідемічно несприятливих районах), профілактика сепсису у хворих знейтропенією.

Спосіб застосування та дози.Гострий нескладний цистит – 200-400 мг 2 рази на добу протягом 3-5днів. Гострі інфекції сечовивідних шляхів – 400 мг 2 рази на добу протягом 7-10днів. Рекурентні або хронічні рецидивуючі інфекції сечовивідних шляхів – 400 мг2 рази на добу протягом 4-х тижнів та 400 мг 1 раз на добу до 12 тижнів у випадкурецидиву. Інфекції статевих органів – 400-600 мг 2 рази на добу протягом 7днів. Гостра неучкладнена гонорея – 800 мг однократно. Профілактика сепсису ухворих з нейтропенією – 400 мг до 3 разів на добу протягом 8 тижнів. Інфекціїтравної системи – 400 мг 2 рази на добу протягом 3-5 днів в залежності відтяжкості захворювання. Профілактика діареї мандрівників в епідемічнонесприятливих районах – 400 мг 1 раз на добу. Ренор рекомендується прийматинатще ( не менше 1 год. до їди або через 2 год. після їди) з достатньоюкількістю рідини. Хворим з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну10-30мл/хв) назначають в дозі 400 мг 1 раз на добу.Побічна дія.Диспепсичні явища, головокружіння, сонливість,головна біль, алергічні реакції.Протипоказання. Підвищеначутливість до норфлоксацину та іншим хінолонам, важка ниркова недостатність(кліренс креатиніну менше 10 мл/хв), період вагітності та годування груддю, вікдо 14 років.

Вагітність та лактація.Ренор протипоказаний при вагітності. При необхідності застосування вперіод лактації потрібно вирішити питання про припинення годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антациди зменшують ступінь абсорбції Ренорапри одночасному прийомі. Ренор посилює побічну дію теофіліну, а такожтерапевтичну дію циклоспорину, варфарину.

Особливливості застосування. З обережністю призначаютьпри нирковійнедостатності ( у пацієнтів з кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв дозупрепарату потрібно знизити вдвічі), епілепсії, хворим з приступами судом ванамнезі. Під час приймання препарату слід забезпечити адекватну гідратацію.Уникати надмірної інсоляції.Умови та термін зберігання.Термін придатності – 2 роки. Зберігати в сухому, прохолодному,захищеному від світла місці
Переглядів: 768 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я