А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Розчин хартмана без магнію (Hartman’s solution withoutmagnesium)

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, теоретична осмолярність – 276 мосмоль/л;

склад: 100 мл розчину містять натрію хлориду – 0,602 г; калію хлориду –0,0373 г; кальцію хлориду – 0,0294 г; натрію лактату – 0,3138 г;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для корекції порушень електролітногобалансу. Електроліти. Код АТС В05В В01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Ізотонічний електролітний розчин, який коригуєводно-електролітий баланс при ізо- та гіпотонічній дегідратації, особливо присупутньому метаболічному ацидозі. Натрію лактат, який входить до складупрепарату, в печінці трансформується в гідрокарбонат, що надає розчину помірнілужні властивості.Фармакокінетика.При внутришньовенному введенні складовіпрепаратушвидко залишають кровоносне русло та виділяються через нирки.

Показання для застосування. Використовується при хронічномуметаболічному ацидозі із синдромом тонкої кишки, для корекції порушеньводно-електролітного балансу при ізо- та гіпотонічній дегідратації внаслідоквтрати рідини при блюванні, діареї, при недостатньому надходженні рідини,жовчних і кишкових свищах, а також для відновлення водно-електролітного балансупри підготовці хворих до оперативного втручання та у післяопераційний період.

Спосіб застосування та дози. Застосовується внутрішньовенно, режимдозування залежить від стану хворого. Добова доза препарату від – 100 мл до 3л. Середня швидкість введення – 60 крапель за хвилину (2,5 мл/кг/год).

Побічна дія. Можуть мати місце гіперволемія, підвищеннятемператури тіла, тромбофлебіти. Надто швидке введення препарату можеспричинити гостру недостатність кровообігу та набряк легенів.

Протипоказання. Лактатний ацидоз, ниркова недостатність,респіраторний алкалоз, недостатність кровообігу, гіпернатріємія, в тому числівнаслідок застосування кортикостероїдів, набряк легенів.

Передозування. Виражені симптоми побічної дії, можливий розвитокметаболічного алкалозу.

Особливості застосування. Необхідно проводити моніторинг крові на вмістелектролітів, стежити за кислотно-лужним станом крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Розчин не слід змішувати з іншимипрепаратами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в темному місці при температурівід 10 до 25 0С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1738 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я