А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ренні (Rennie)

основні фізико-хімічні властивості: кремово-білі квадратні таблетки зувігнутими поверхнями, на обох боках видавлено “RENNIE”, зі смаком і запахомментолу;

склад: 1 таблетка містить 680 мг кальцію карбонату та 80 мг магнію карбонату;допоміжні речовини:сахароза,крохмаль кукурудзяний, крохмаль картопляний, тальк, магнію стеарат, парафінрідкий легкий, ароматизатор м’ятний, ароматизатор лимонний.

Форма випуску. Таблетки жувальні.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування кислотозалежних хвороб. Антациди. Код АТС А02А D01.

Фармакологічні властивості. Препарат нейтралізує надлишкову кислоту ушлунку, тим самим справляючи захисну дію на слизову оболонку шлунка. Швидкедосягнення позитивного ефекту зумовлено доброю розчинністю таблеток.

Показання для застосування. Препарат застосовується для усунення симптомів,спричинених підвищеною кислотністю шлункового соку, таких як печія, відчуттяпереповненості або тяжкості в епігастральній ділянці, метеоризм, нудота, киславідрижка, а також після погрішностей у дієті, після прийому ліків і зловживанняалкоголем, кавою, нікотином.

Спосіб застосування та дози. Дорослі та діти старше 12 років: 1-2таблетки, розжовуючи (або тримати в роті до повного розсмоктування). За необхідностіприйом препарату можна повторити через 2 години. Максимальна добова доза длядорослих - 16 таблеток. Діти до 12 років: застосування препарату можливе лише за призначеннямлікаря.Лікування препаратом Ренні® є симптоматичним. Ознакипідвищеної кислотності , як правило, зменшуються та/або зникають уже післяприйому перших доз препарату. Тривалість лікування визначається у кожномуконкретному випадку.

Побічна дія. При дотриманні рекомендованих доз Ренні®звичайно добре переноситься. Однак можливі алергічні реакції, змінаконсистенції випорожнень. При застосуванні препарату в високих дозах у межахдекількох годин з моменту останнього прийому може спостерігатися компенсаційнагіперсекреція шлункового соку. У хворих з нирковою недостатністю застосування Ренні® можеспричинювати гіпермагніємію і гіперкальціємію.

Протипоказання. Виражені порушення функції нирок, гіперкальціємія,підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. У випадку передозування можливе тимчасовепослаблення випорожнення (рідке випорожнення). Прийом препарату протягомтривалого часу і в високих дозах може призвести до гіперкальціємії, яка зникаєпісля припинення прийому препарату. Якщо, на думку лікаря, виникли симптоми, що можуть бути пов’язані зпередозуванням, прийом препарату слід припинити.При прийомі згідно з Інструкцією передозування малоймовірне.

Особливості застосування.При призначенні препарату Ренні® особам з порушенням функціїнирок слід регулярно контролювати концентрацію магнію та кальцію в сироватцікрові. Частота таких досліджень залежить від ступеня тяжкості та визначається укожному конкрепному випадку. В таких випадках не слід призначати препарат увисоких дозах протягом тривалого часу.Застереження для хворих на цукровий діабет: 1 таблетка Ренні®містить 475 мг сахарози.Прийом препарату Ренні® в період вагітності та лактації врекомендованих дозах є безпечним. Рішення про прийом ліків у цей період приймаєлікар.Здатність управляти транспортними засобами та керувати механізмами: невпливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У разі одночасного прийому Ренні® знижує всмоктуваннятетрациклінів, дигоксину та оральних препаратів заліза. У зв’язку з цим міжприйомом Ренні® та переліченими вище препаратами слід дотримуватисяперерви тривалістю 2 години.Кальцію карбонат посилює виведення саліцилатів нирками, що призводитьдо зменшення їх концентрації у плазмі крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С, у недоступному для дітей місці.Термін зберігання – 5 років
Переглядів: 1063 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я