А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Рост-норма (Rost-norma)

основні фізико-хімічні властивості:гранули,розчинні у воді, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Кальціумукарбонікуму 30CH 20 мг, Кальціуму карбонікуму 1000CH 20 мг, Кальціумуфосфорикуму 1000CH 20 мг, Кальціуму флюорикуму 500CH 20 мг, Силіцеї 1000CH 20мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Фармакологічні властивості препарату обумовлені поєднаннямдії компонентів, що входять до складу препарату. Регулює мінеральний обмін,сприяє нормалізації росту і репарації кісткової тканини; зміцнює зв’язковийапарат суглобів, прискорює загоєння хірургічних ран, має протиалергічну дію;нормалізує діяльність травного тракту, сприяє нормалізації кишкової флори; маєімуномодулюючу та протизапальну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Терапія і профілактика порушень фосфорно-кальцієвогообміну (рахіту, сколіозу, карієсу), особливо в періоди інтенсивного росту;профілактика системного остеопорозу в осіб з підвищеним ризиком його розвитку;в реабілітаційний період після переломів кісток, операцій на кісткових тканинах,остеомієліті; імунодефіцитні стани у дітей.

Спосіб застосування та дози. У комплексній терапіїпорушень фосфорно-кальцієвого обміну: 3 рази на тиждень, курсами від 3 до 6місяців, залежно від важкості стану.Після травм, операцій, длялікування остеомієліту – 3 рази на добу, протягом 10 - 14 днів, при переломахкісток – до утворення кісткової мозолі.Для підготовки до операції – 3 разина добу, протягом 8 - 10 днів.Дітям до 1 року – по 3 гранули, дітям інших вікових груп і дорослим –по 5 гранул під язик.Гранули необхідно приймати під язик за 15 - 30 хв до або через годинупісля їди.За необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені в невеликійкількості води.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить до негативних наслідків та не потребуєантидотної терапії.

Особливості застосування. Препарат не маєособливостей застосування.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами. При поєднанні з іншими лікарськими засобамиінтервал між їх прийомом повинен становити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1982 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я