А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ротокан (Rotocanum)

основні фізико-хімічні властивості: рідина червоно-бурогокольору з характерним ароматним запахом;

склад: 100 мл рідини містять екстракту ромашки рідкого - 50мл, екстракту календули рідкого - 25 мл, екстракту деревію рідкого - 25 мл.

Форма випуску. Рідина.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування в стоматології. Код АТС A01A D11.

Фармакологічні властивості. Фізіологічно активні речовини рослин, яківходять до складу Ротокану, чинять місцеву протизапальну дію, посилюють таприскорюють процеси регенерації слизових оболонок (покращують трофічні процеси) і мають певні гемостатичні властивості.

Показання для застосування. Запальні захворювання слизовоїоболонки порожнини рота (афтозний та інші стоматити, виразково-некротичнийгінгівостоматит, а також пародонтит та альвеолярна піорея ).

Спосіб застосування та дози. Місцево. Перед застосуванням однучайну ложку (5 мл ) Ротокану розчиняють в одній склянці теплої води. Припародонтиті у дорослих після вискоблювання некротичного тканинного вмістуясенних кишень і видалення зубних відкладень у кишені вводять тонкі турунди,змочені приготовленим розчином препарату. Тривалість аплікації – 20 хвилин. Прищоденному повторі аплікацій курс лікування становить 4 - 6 днів. За показаннямикурси лікування повторюють. При стоматитах та інших захворюваннях слизовоїоболонки рота препарат призначають у вигляді аплікацій з приготовленого розчинупрепарату тривалістю 15 - 20 хвилин або “ротових” ванночок тривалістю 1 - 2хвилини. Застосовують 2 - 3 рази на добу протягом 2 - 5 днів.Дітям віком до 9 років призначають на склянку теплої води стількикрапель препарату, скільки років дитині.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Повідомлень щодо передозуванняпрепарату не надходило.

Особливості застосування. Не рекомендується наноситинерозведений препарат на відкриті рани у зв’язку з можливістю місцевоїприпікальної дії спирту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поки що не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світламісці, при температурі від 8 °С до 15 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.При зберіганні допускається випадання осаду. Термін придатності — 2 роки. Не можна застосовувати препарат після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 973 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я