А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Рутес (Rutes)

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії жовтогокольору;

склад: 1 супозиторій містить рутину 0,1г, димексиду 0,09 г, есцину 0,005 г;допоміжні речовини: поліетиленоксиду 400 таполіетиленоксиду 1500 – достатня кількість для одержання супозиторія масою 2,0г.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори.Капіляростабілізуючі засоби. Код АТС C05A X03.

Фармакологічні властивості. Нормалізує підвищенусудинно-тканинну проникність, має протинабрякову, протизапальну і помірнузнеболювальну дії, поліпшує венозну гемодинаміку, зменшує гемороїдальні вузлита відчуття втоми, тяжкості і напруження в ногах.

Фармакокінетика. При ректальномузастосуванні препарату есцин достатньо швидко всмоктується через слизовуоболонку. При цьому його вміст у крові визначається лише як частина піковихконцентрацій. Решта його кількості знаходиться у зв’язаному стані з білкамикрові. Через годину після прийому препарату в системному кровотоці виявляютьсяслідові кількості есцину. Рутин швидко проникає через слизову оболонку івиявляється в крові через 20 – 40 хв. Період напіввиведення становить 10-15год. Виводиться у вигляді метаболітів головним чином з жовчю, у менше – зсечею. Димексид з високою швидкістю і досить повно проникає через слизовуоболонку шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі кровідосягається через 2 год. Добре проникає в тканини, проходить черезгематоенцефалічний бар’єр. Елімінування здійснюється за рахунок частковоїбіотрансформації в печінці і екскреції з сечею. Період напіввиведення - 6-8год.

Показання для застосування. Застосовують у комплекснійтерапії хворих на гостру і хронічну недостатність вен нижніх кінцівок і прямоїкишки – при флебітах, тромбофлебітах, тромбозах, посттромбофлебічному синдромі,геморої та ін.

Спосіб застосування та дози. Вводять ректально – по 1-2 супозиторії2-3 рази на добу. Перед застосуванням бажано очистити кишечник. Кратністьщоденного застосування і тривалість лікування залежать від характерузахворювання, ефективності терапії і переносимості препарату. При захворюванняхвен нижніх кінцівок препарат застосовують звичайно від 2 тижнів до 1-2 місяців,при геморої – 1 – 4 тижні. При рецидиві захворювання курс лікування повторюють.

Побічна дія. У окремих хворих у перші 2– 4 доби лікування препарат може спричинити підвищення моторики кишечнику зпомірним послаблювальним ефектом.

Протипоказання. Виражені порушення функціїнирок, підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.При лікуванні препаратом можливо призначення інших лікарських засобів –протизапальних, аналгетиків, антимікробних та ін.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Якщо при застосуванніпрепарату вираженні симптоми захворювання не зменшуються, рекомендуєтьсяверифікувати діагноз. Під час вагітності та годування груддю препаратзастосовують з обережністю.

Умови та термін зберігання. Зберігати у прохолодному,захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 8 ˚С до 15 ˚ С.Термін зберігання - 2 роки
Переглядів: 1451 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я