А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Гайморин (Highmorin)

основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді,білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;

склад: 10 г гранул містять Туї 6СН 20 мг,Туї 30СН 20 мг, Силіцеї 30СН 20 мг, Каліуму біхромікуму 30СН 20 мг, Сепії 30СН20 мг;допоміжні речовини: цукрова крупка.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакологічна група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Фармакологічнівластивості препарату обумовлені поєднанням компонентів, що входять до йогоскладу. Виявляє специфічну дію на функції слизової оболонки носу та його пазух,нормалізує процеси обміну та дренажу, полегшує носове дихання.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування. Запальні процесипридаткових пазух носа (гострі та хронічні синусити, гострий та хронічнийгайморит).

Спосіб застосування та дози. Для лікування гострихсинуситів, гаймориту чи загострень хронічних процесів придаткових пазух носазастосовується у комплексній терапії (у поєднанні з будь-якими іншими методамилікування та препаратами) – 3-6 разів на добу до поліпшення стану. Прихронічному перебігу хвороби у складі комплексної терапії чи як монотерапія – 1раз на добу курсами по 2 - 3 місяці.Дітям до 3 років – по 3 гранули,заздалегідь розчинені у невеликій кількості води, дітям старше 3 років ідорослим – по 5 гранул під язик.Гранули приймати під язик, доповного розсмоктування, за 15 - 20 хв до або через годину після їди. За необхідностігранули можуть бути заздалегідь розчинені у невеликій кількості води.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків та не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Препарат не маєособливостей застосування.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повиненстановити не менше 30 хв.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3роки
 
От редакции: для всех слово аптека - это место, где продают различные лекарства для людей. Но мало кто знает, что для животных - кошек, собак различных пород и других домашних животных есть свои специализированные аптеки, которые называются ветеринарными. И не обязательно чтобы животное заболело - хозяин собаки в такой аптеке может купить, например, различные вакцины для профилактики болезней у собак, защитные средства от клещей и паразитов и другую продукцию, при этом с 100% уверенность, что вся продукция проверена и соответствует качеству.
Переглядів: 1229 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я