А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Реліф адванс (Relief advance)

основні фізико-хімічні властивості: мазь від білого до світло-жовтого кольору;

склад: 1 г мазі містить бензокаїну 200 мг, масла печінки акули 30 мг; допоміжні речовини: олія мінеральна, вазелін, пропіленгліколь,метилпарабен, пропілпарабен, сорбітанмоностеарат. Форма випуску. Мазь ректальна.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевого застосування.Код АТС С05АD03.

Фармакологічні властивості. ФармакодинамікаБензокаїн оборотно стабілізує мембрану нейрону, що знижує їїпроникність для іонів натрію. Деполяризація мембрани нейрону пригнічується, і утакий спосіб блокується виникнення та проведення нервових імпульсів.Масло печінки акули виявляє локальну протизапальну, гемостатичну,ранозагоювальну та імуномодулюючу дію.ФармакокінетикаПрепарат для місцевого застосування. Бензокаїн, що входить до йогоскладу, виділяється у складі слизу або, у вкрай незначних кількостях, нирками.

Показання для застосування. Зовнішній та внутрішній геморой, ерозії,тріщини, захворювання прямої кишки, які супроводжуються вираженим больовимсиндромом, свербежем, печінням в аноректальній ділянці; в післяопераційнийперіод у пацієнтів, які перенесли проктологічні операції; для знеболювання припроведенні діагностичних маніпуляцій.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовувати після проведеннягігієнічних процедур. Зняти з аплікатора захисний ковпачок. Прикріпитиаплікатор до тюбика і витиснути невеличку кількість мазі для змащуванняаплікатора. Мазь обережно наноситься через аплікатор на уражені ділянки зовніабо всередині заднього проходу до 4 разів на день, особливо ввечері, зранку абопісля кожного випорожнення кишечнику. Після кожного використання старанно промити аплікатор і помістити йогов захисний ковпачок. Дітям до 12 років застосовувати тільки за рекомендацією лікаря.

Побічна дія. Контактний дерматит, шкірні алергічні реакції(гіперемія, шкірній висип, свербіж).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якогокомпонента препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Передозування. Симптоми передозування можуть бути пов’язані зфармакологічними ефектами бензокаїну. Його системна абсорбція при передозуванніможе виявлятися сонливістю, занепокоєнням, збудженням, у тяжких випадках –судомами. Вкрай рідко великі дози бензокаїну можуть спричинюватиметгемоглобінемію, яка виявляється дихальними розладами та ціанозом. У випадкахістотного перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акулиможе спостерігатися схильність до прискореного зсідання крові.Невідкладна допомога при передозуванні передбачає внутрішньовенневведення метиленового синього у випадках метгемоглобінемії, решта симптомівпередозування потребує припинення використання препарату та симптоматичноголікування.

Особливості застосування. У разі рясних кров’янистих виділень із задньогопроходу або за наявності симптомів захворювання протягом 7 днів лікуваннянеобхідно додатково проконсультуватися з проктологом.Вагітним і жінкам, які годують груддю, препарат необхідно застосовуватив разі крайньої потреби і за погодженням з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується без суворих медичнихпоказань і лікарського контролю застосовувати препарат на фоні регулярногоприйому інгібіторів МАО, антидепресантів і гіпотензивних засобів черезтеоретичну можливість зменшення ефекту інгібіторів МАО або підсилення ефектугіпотензивних засобів унаслідок взаємодії з бензокаїном у випадках суттєвогоперевищення рекомендованих доз і тривалості прийому.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному, недоступномудля дітей місці при температурі не вище 27єС. Термін придатності - 2 роки. Розкриття туби і початок використанняпрепарату не впливає на термін придатності за умови щільного закриття їїковпачком щоразу після застосування. Не використовувати після закінченнятерміну придатності, зазначеному на упаковці
Переглядів: 1243 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я