А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Реліф (Relief)

основні фізико-хімічні властивості: напівпрозора, жовтуватого кольору м’якаоднорідна мазь із запахом риб’ячого жиру;

склад: 1 г мазі містить фенілефрину гідрохлориду 2,5 мг (0,25%), маслапечінки акули 30 мг (3%); допоміжні речовини: масло мінеральне, вітамін Е, олія чебрецю, оліякукурудзяна, гліцерин, вазелін, метилпарабен, пропілпарабен, безводний ланолін,кислота бензойна, спирт ланоліновий, парафін, вода очищена, віск білий. Форма випуску. Мазь ректальна.

Фармакотерапевтична група. Антигемороїдальні засоби для місцевого застосування.Код АТС С05АD03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Масло печінки акули виявляє локальну протизапальну, гемостатичну,ранозагоюючу та імуномодулюючу дію. Фенілефрину гідрохлорид приводить до місцевого судинозвужуючого ефекту.Це нормалізує співвідношення між припливом крові до гемороїдальних вузлів івідтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості,свербежу, серозних виділень при геморої та інших захворюваннях аноректальноїзони. Мінеральне масло, кукурудзяна олія та гліцерин як безпечна основа мазімають пом’якшувальну дію.Фармакокінетика.Препарат для місцевого застосування.Фенілефрин, що входить до його складу, інактивується тканинноюмоноаміноксидазою, неактивні метаболіти виділяються в складі слизу або, унезначних кількостях, нирками.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування свербежу, печіння ідискомфорту, що супроводжують геморой та інші захворювання аноректальної зони,а також при ерозіях, тріщинах, мікротравмах у ділянці заднього проходу.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовувати після проведеннягігієнічних процедур. Зняти з аплікатора захисний ковпачок. Прикріпитиаплікатор до тюбика і видавити невеличку кількість мазі для змащуванняаплікатора. Мазь обережно наноситься через аплікатор на уражені ділянки ззовніабо всередині заднього проходу до 4 разів на день, бажано ввечері, ранком абопісля кожного випорожнення кишечнику. Після кожного використання старанно промити аплікатор і помістити йогов захисний ковпачок. Дітям до 12 років застосовувати тільки за наявності прямихобґрунтованих показань.

Побічна дія. Контактний дерматит, шкірні алергічні реакції(гіперемія, шкірний висип, свербіж). У випадках істотного перевищення доз, щорекомендуються, може спостерігатися схильність до гіперкоагуляції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якогокомпонента препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Передозування. У випадках істотного перевищення рекомендованихразових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність доприскореного згортання крові. Виникнення симптомів передозування потребуєприпинення застосування препарату та симптоматичного лікування.

Особливості застосування. У разі рясних кров’янистих виділень із задньогопроходу або за наявності симптомів захворювання протягом 7 днів лікуваннянеобхідно додатково проконсультуватися з проктологом. Вагітним і жінкам, які годують груддю, препарат необхідно застосовуватив разі крайньої потреби у випадку, коли користь для матері перевищуєпотенційний ризик для плоду / дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується без суворих медичнихпоказань і лікарського контролю застосовувати препарат на фоні регулярногоприйому інгібіторів МАО, антидепресантів і гіпотензивних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному, недоступномудля дітей місці при температурі не вище 27єС. Термін придатності - 2 роки. Розкриття туби і початок застосуванняпрепарату не впливає на термін придатності за умови щільного закриття їїковпачком щоразу після застосування. Не застосовувати після закінчення термінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 1399 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я