А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ревмалінгель (Reumalingel)

основні фізико-хімічні властивості: м’яка, гомогенна, майже прозора, безбарвнамаса з характерним запахом ментолу;

склад: 100 г гелю міститьдиклофенаку натрію 1г, ментолу 0,25 г;допоміжні речовини: карбомер 940,ментол, триетаноламін, етанол, метил-4-гідроксибензоат,n-пропіл-4-гідроксибензоат, очищена вода.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовомута м’язовому болю. Код АТС М02А А15.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Диклофенакнатрію, похідний від бензолоцтової кислоти, нестероїдний протизапальнийпрепарат з високою ефективністю при системному застосуванні. Фармакологічнаактивність диклофенаку пов’язана з пригніченням синтезу простагландинів,залучених до розвитку запалення, болю та гарячки шляхом пригнічення синтезуциклооксигенази. При місцевому застосуванні виявляє протизапальну, знеболюючута протинабрякову дію. Препарат усуває біль та запалення в суглобах, зменшуєранкову скутість та припухлість суглобів, завдяки чому збільшується об’єм рухіву них. Фармакокінетика.Препаратповільно всмоктується, проникаючи до підшкірної жирової клітковини, м’язовоїтканини, суглобової капсули та синовіальної рідини. Біодоступність - 6%;зв’язування з білками- 99,7%. Екскреція - нирками.

Показання для застосування. Ревматоїдний артрит, остеоартрит, ревматичні ураження м’яких тканин(тендовагініт, бурсит); остеохондроз хребта, радикуліт; міалгія, невралгія;травми (ушкодження або розтягнення сухожиль, зв’язок, м’язів); післяопераційніта посттравматичні набряки м’яких тканин, біль у м’язах та суглобах,cпричинений фізичними навантаженнями.

Спосіб застосування та дози. Тільки для зовнішнього застосування. Рекомендується наноситиРевмалін гель 2 - 4 рази на день на шкіру по 2-4 г та обережно втирати. Термінлікування визначається лікарем та залежить від тяжкості та перебігузахворювання. Після кожного застосування необхідно ретельно вимити руки.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції,такі як свербіж або почервоніння шкіри. Інколи можуть траплятися напади астми,особливо у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі та підвищеною чутливістюдо нестероїдних протизапальних засобів. Дуже рідко повідомлялося пропсевдоанафілактичні реакції.При тривалому застосуванні Ревмалін гелю (або на великих ділянках шкіри)можливі системні побічні ефекти внаслідок резорбтивної дії з бокушлунково-кишкового тракту: біль в епігастральній ділянці, нудота, втратаапетиту; з боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення,сонливість; з боку системи дихання: бронхоспазм, системні анфілактичні реакції,включаючи шок.

Протипоказання. відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїднихпротизапальних засобів або до будь-якої з допоміжних речовин препарату;ексудативні дерматози, висип, екземи, виразки, опіки та інфікованіураження шкіри або інші ушкодження шкіри;ІІІ триместр вагітності;період годування груддю;дитячий вік до 6 років.

Передозування. При місцевому застосуванні препарату передозуванняне описане.

Особливості застосування. Не можна наносити Ревмалін гель на губи, ніздрі,ділянки навколо очей, статевих органів та анального отвору, а також наушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння гелю на вищепереліченіділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води.Слід уникати контакту гелю з очима та потрапляння його в дихальнішляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промитичистою теплою водою.У разі випадкового проковтування препарату слід звернутися до лікаряабо до найближчого пункту невідкладної допомоги.Після застосування препарату завжди слід мити руки,якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування гелю слід припинити.Слід з обережністю застосовувати препарат для лікування пацієнтів звиразковою хворобою шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі, з порушеннямифункції печінки або нирок, з порушеннями кровотворення, з бронхіальною астмою,ринітом, алергічними реакціями.Застосування цього препарату досліджувалося лише у дорослих пацієнтів,специфічної інформації про безпеку застосування для лікування дітей немає, томупрепарат слід застосовувати лише дорослим. Вагітність і годування груддюПри застосуванні гелю людиною повідомлень про тератогенні ефекти небуло. Необхідні додаткові епідеміологічні дослідження для підтвердженнявідсутності ризику застосування препарату під час вагітності. Таким чином, підчас перших двох триместрів вагітності препарат можна застосовувати лише увипадку безсумнівної необхідності. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмамиПрепарат не впливає на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Системне всмоктування препарату низьке, тому, якщо препарат застосовуєтьсязгідно з рекомендаціями, ризик взаємодій незначний.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25°С в недоступномудля дітей місці. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 662 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я