А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ревма-мазьінтенсив др. тайсс (Rheuma-salbeintensiv dr. theiss)

основні фізико-хімічні властивості: біла, гомогенна мазь іззапахом ефірних олій;

склад: 100 г мазі містять камфори- 6 г, скипідару очищеного - 6 г, олії евкаліптової - 4 г, ментолу - 2 г, оліїсоснової хвої - 1,4 г;допоміжні речовини: віск емульгуючий, ефірполіоксиетиленцетилстеариловий і спирт стеариловий, парафін рідкий,ароматизатор, парабени Е 216, Е 218, вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьсямісцевопри суглобовому та м’язовому болю. Код АТC М02А Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Ревма-мазь інтенсив Др. Тайсс –комбінований лікарський засіб для місцевого (зовнішнього) застосування.Терапевтична дія мазі обумовлена фармакологічними властивостями активнихкомпонентів, які входять до ії складу. Мазь виявляє відволікаючу,протизапальну, місцево-подразнюючу та помірну антисептичну дії.При втиранні в шкіру подразнює чутливі нервовізакінчення шкіри та підшкірних тканин, розширює поверхневі судини, спричиняєвідчуття жару, покращує кровопостачання шкіри та підшкірних тканин. Фармакокінетика. Накопичені дані, щостосуються окремих активних компонентів мазі, можуть бути перенесені нафіксовану комбінацію. Дослідження фармакокінетики камфори, очищеного скипідару,евкаліптової олії і олії соснової хвої показують, що ці речовини всмоктуютьсяяк через шкіру, так і через дихальні шляхи (інгаляційно), а виводяться черезлегені або з сечею і фекаліями.

Показання для застосування. Для застосування в якостісупутнього лікування при ревматизмі, люмбаго, ішіалгії, болях у спині, м’язовихі суглобових болях, невралгії; при перенапруженні м’язів і суглобів, прим’язевих корчах, при навантаженнях, “забитих місцях” і розтягах; длялікувального і спортивного масажу.

Спосіб застосування та дози. Ревма-мазь інтенсив Др.Тайсс наносити легкими рухами 2 - 3 рази на день на болючі ділянки тіла.На ділянку тіла величиною з долоню достатньо смужкимазі довжиною близько 0,5 - 1 см. Мазь необхідно втирати до повноговсмоктування в шкіру.

Побічна дія. У поодиноких випадкахможуть виникати симптоми подразнення шкіри і слизових мембран, посилитисяспазми бронхів. При довготривалому застосуванні на великих ділянках тіла можутьвиникати ураження нирок і нервів.

Протипоказання. Не застосовувати длялікування грудних дітей, при ушкодженій шкірі, задусі, коклюші при алергії наефірні олії.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не виявлена.

Передозування. Про будь-які випадкипередозування не відомо.

Особливості застосування. Не допускатипотраплянняРевма-мазі інтенсив Др. Тайсс безпосередньо на слизові оболонки очей, рота абоноса.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище 250С, у місцях, недоступних для дітей. Термін зберігання – 3роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності,вказаного на упаковці
Переглядів: 934 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я