А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ревма-капсули др. тайсс (Rheuma-kapsules dr.theiss)

основні фізико-хімічні властивості: овальні, жовто-коричневі м’які капсули;

склад: 1 м’яка капсула містить сухого екстракту з кореня мартинії духмяної (4,4-5,0 : 1) – 225 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремніюдіоксид осаджений, олія бобів соєвих рафінована, олія кокосова рафінована, оліяпальмова кісточкова фракціонована, віск жовтий, лецитин, жирова фракція маславершкового, желатин, гліцерин, анідрисорб, заліза гідроксид (Е 172 ), водаочищена.

Форма випуску. Капсули м’які.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюванняхопорно-рухового апарату. Код АТC М09А Х10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Рослинний протизапальний,болезаспокійливий, протиревматичний засіб при захворюваннях опорно-руховогоапарату. Основними діючими речовинами вторинних накопичувальних коренів мартиніїдухмяної (Harpagophyitum procumbens) є ірідоїди (гарпагозид, гарпагід,прокумбін і 8-р-кумароілгарпагід). Так як на сьогодні ідентифіковані не всіактивні речовини, то як лікувальнодіюча складова розглядається цільнийекстракт. При проведенні досліджень in vitro був виявлений вплив екстракту зкореня мартинії духмяної і виділених з нього речовин на біосинтез ейкозаноїдів.Гарпагозид залежно від дози пригнічує біосинтез лейкотрієну (LT) і тромбоксану(ТХВ2), при цьому особливо пригнічується синтез цистеініл-LT і ТХВ2.Проте результати показують, що екстракт проявляє більш сильну дію, що вказує насинергічну доповнюючу дію протизапальних компонентів. Пригнічувальна діяфлавоноїдів, які також є компонентами екстракту з кореня мартинії духмяної, насинтез простагландинів давно відома. Лютеолін і камфорна олія, які містяться вестракті з кореня мартинії духмяної, разом із таніновими і жовчними кислотамимають пригнічувальний вплив на індукований колагеназою гідроліз колагенів.Дослідження на тваринах у цілому показали наявність протизапального ефекту упрепаратів з кореня мартинії духмяної (екстракт, чай). При цьому протизапальнийефект більш чітко проявляється у випадку хронічних запальних моделей, ніж пригострих запаленнях. Відносно больових моделей, у яких був встановлений ефектпригнічення болю незалежно від способу застосування, можна найімовірнішеприпустити механізм периферичної болезаспокійливої дії.Фармакокінетика. Дані про фармакокінетику екстрактів із кореня мартиніїдухмяної відсутні.

Показання для застосування. Дегенеративні захворювання рухового апарату:ревматичні артрити, поліартрити, артрози.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років призначаютьпо 1–2 капсули три рази на добу, дітям старше 6 років – по 1 капсулі три разина добу. Капсули приймають перед їдою, не розжовуючи, і запивать достатньоюкількістю рідини. Приймати препарат потрібно протягом 4–6 тижнів, при хронічнихзахворюваннях рухового апарату можна приймати і довший час. Курс лікуванняпереривати не потрібно.

Побічна дія. Не відома.

Протипоказання. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки.При жовчнокам’яній хворобі застосовувати препарат можна тільки післяконсультації з лікарем. Відома підвищена чутливість до активної або допоміжноїречовини.Немає достатніх результатів наукових досліджень прозастосування даного лікарського засобу для лікування дітей молодше 6 років.Тому не слід застосовувати препарат Ревма- капсули Др. Тайсс для лікуваннядітей молодше 6 років.

Передозування. Про симптоми передозування препаратом на сьогодніне відомо.

Особливості застосування. При жовчнокам’яній хворобі препаратзастосовувати тільки після консультації з лікарем.Вагітність та лактація. Немає достатніх результатів науковихдосліджень про застосування даного лікарського засобу в період вагітності тагодування груддю. Тому в період вагітності та годування груддю застосовуватипрепарат Ревма-капсули Др. Тайсс потрібно тільки після консультації з лікарем.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 єС умісцях, недоступних для дітей. Термін придатності препарату – 3 роки.Забороняється використовувати Ревма-капсули Др.Тайсс після закінченнязазначеної дати терміну придатності
Переглядів: 748 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я