А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ревма-гель (Rewma-gel)

основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричневий прозорий гель ізсолодкуватим, трохи пряним запахом;

склад: 1 г гелю містить гомеопат. настойкиRhus toxicodendron 0,05 г; гомеопат. настойки Ledum 0,05 г; Symphytum ad usumexternum 0,1 г;допоміжні речовини: натрію гідрооксиду розчин 32%, карбомер, водаочищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтичнагрупа. Гомеопатичнийлікарський засіб.

Фармакологічні властивості. Препарат містить три активні інгредієнти, якідоповнюють один одного при лікуванні ревматичного болю у м’язах і суглобах,болючих напружень і розтягнень м’язів, а також люмбаго (біль упопереково-крижовому відділі хребта). Rhus toxicodendron добре зарекомендувавсебе в лікуванні суглобного ревматизму, що розвився внаслідок застуди абоперенапруження зі зменшенням болючих симптомів при русі. Активна речовина Ledumефективна головним чином при ревматоїдному болю у дрібних і великих суглобах, атакож при схильності до подагри. Завдяки впливу Ledum знімається перенапруженняопорної мускулатури хребта, а також потиличних і плечових м’язів. Завершуєкомбінацію Symphytum, який також застосовується при болючих симптомах у суглобахі здавна вважається гомеопатичним “кістковим засобом”.

Показання для застосування. Ревматичні тадегенеративні захворювання м’язів та суглобів, болісне напруження тарозтягнення м’язів, а також люмбаго (біль у попереково- крижовому відділіхребта).

Спосіб застосування

та дози. При гострихсимптомах захворювання дорослим та дітям після 1 року наносити гель 3 рази надобу на болючі місця, злегка втираючи в шкіру. У зазначеному дозуваннірекомендується застосовувати препарат не більш 2 тижнів.При хронічномуперебігу захворювання наносити гель 1-2 рази на добу на болючі місця, злегкавтираючи у шкіру. Кількість препарату, яка наноситься, не повинна перевищувати10-15 мм витиснутої із тюбика смужки гелю. Якщо після 1-2 тижнів лікуванняпрепаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, слід змінити тактикулікування.

Побічна дія. Зрідка можуть спостерігатися алергічніреакції на шкірі.

Протипоказання. Не рекомендується застосовувати при індивідуальнійгіперчутливості до Rhus toxicodendron (пагонів сумаху отруйного). Черезнедостатність клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат у дітейвіком до 1 року.

Передозування. Шкідливі дії підвищених доз невідомі.

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобівможливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту ідозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновитизастосування препарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинногопогіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинитийого застосування.Відповідно дозагальноприйнятих принципів, застосовувати препарат під час вагітності й уперіод лактації можна лише після об’єктивної оцінки співвідношення міжочікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 0 - 25оС внедоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення термінупридатності
Переглядів: 747 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я