А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Рафахолін ц (Raphacholin c)

основні фізико-хімічні властивості: круглі драже чорного кольору;

склад: 1 драже міститьекстракту чорної редьки з вугіллям активованим сухого 150 мг,екстракту трави артишоку густого 47 мг,кислоти дегідрохолевої 40 мг,олія м‘яти перцевої 15 мг;

допоміжні речовини:сахар,желатин, гуміарабік, кальцію гідрофосфат, кремнію діоксид колоїдний, тальк,магнію стеарат, вугілля медичне, крохмаль картопляний.

Форма випуску. Драже.

Фармакологічна група. Засоби для застосування при патології жовчовивіднихшляхів. АТС А05АХ

Фармакологічні властивості. Комплексний препарат чинить жовчогінну і стимулюєжовчорозріджувальну функцію печінки. Препарат безпосередньо впливає на печінку,збуджує секреторні функції й збільшує кількість жовчі. Має захисний вплив напаренхіму печінки, збуджує перистальтику кишок і чинить також спазмолітичну ісечогінну дії.

Показання для застосування. Атонія жовчного міхура, диспепсія, викликанадискінезією жовчних шляхів, здуттям, запорами і як засіб допоміжної терапії призапаленні жовчних шляхів і жовчного міхура.

Спосіб застосування та дози. Препарат для внутрішнього застосування.Дорослі: по 1 або 2 драже 3 рази на день після їжі.При здутті живота: по 2 драже дорослим вранці і ввечері, за півгодиниперед їжею.Клінічних досліджень щодо застосування препарату у дітей віком до 15років не проводилось.

Побічна дія. Побічні ефекти не відомі.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.Конкременти у жовчному міхурі більше 1 см. У випадку жовчнокам‘яноїхвороби цей лікарський засіб можна застосовувати тільки після консультації злікарем.

Передозування. На сьогодні симптоми передозування препаратом неописані.

Особливості застосування.Вагітність і лактація: Немає даних про негативний вплив препарату на плід людини. Під часвагітності та годування груддю застосовувати з урахуванням співвідношенняризик/користь. Вплив на здатність керувати автомобілем імеханізмами.Лікарський засіб безпечний і не викликає психофізичного ослаблення, невпливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншимимеханізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 5-25 °С, в недоступному для дітей місці.Берегти від світла і вологи. 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності
Переглядів: 1453 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я