А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ранферон-12 (Ranferon-12)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули червоного кольорурозміру “0” з маркуванням “RANFERON 12” білими чорнилами, капсули містятьпорошок біло-коричневого кольору;

склад: кожна капсула містить цинкусульфату 5 мг, фолієвої кислоти 0,75 мг, вітаміну В12 5 мкг,вітаміну С 75 мг, заліза фумарату 305 мг, еквівалентного 100 мг елементногозаліза; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, парафін рідкий легкий, силікагельбезводний колоїдний, тальк очищений, магнію стеарат. Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антианемічний засіб, комплекснийпрепарат двовалентного заліза для перорального застосування. Код АТС ВО3А Е19.

Фармакологічні властивості. Ранферон-12 міститькомплекс життєво необхідних вітамінів, а також залізо і мінерали. Активніінгредієнти препарату необхідні для нормального кровотворення, підтримкинормальної життєдіяльності організму, а також для задоволення підвищенноїпотреби в них при залізодефіцитній анемії та тривалому дефіциті заліза ворганізмі.Залізо необхідне для нормального еритропоезу; воно входить доскладу гемоглобіну, забезпечує транспорт кисню в тканини, діє як ко-факторбагатьох ферментних систем. Потреба в залізі підвищується при хронічнихкрововтратах, у період вагітності, лактації, при надмірних менструаціях, атакож в період активного росту. Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь у біологічних процесахокислення та відновлення, є потужним антиоксидантом. Вітамін С впливає наутворення гемоглобіну, дозрівання еритроцитів, бере участь у метаболізміфолієвої кислоти, підвищує всмоктування заліза в шлунково-кишковому тракті,бере участь у системі згортання крові, нормалізує проникність капілярів.Ціанокобаламін (вітамін В12) має високу біологічну активність;необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів.Фолієва кислота є складовою частиною комплексу вітамінів групи В.Разом з вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь у синтезіамінокислот, нуклеїнових кислот, пуриновому і піримідиновому обміні,метаболізмі холіну. Дефіцит фолієвої кислоти і вітаміну В12 можезумовити розвиток мегалобластної анемії, а також бути причиною різноманітнихневрологічних порушень. Фолієва кислота необхідна в період вагітності длянормального розвитку нервових волокон плода.Фармакокінетичні властивості Ранферону-12 зумовленіфармакокінетикою його активних інгредієнтів. Після перорального прийому залізомайже повністю всмоктується у дистальному відділі тонкої кишки. Після прийомупрепарату рівень заліза в крові досягає максимуму приблизно через 4 год ізберігається підвищеним протягом 24 год.

Показання до застосування. Ранферон-12 показаний для:лікування і профілактики залізодефіцитної анемії будь-якоїетіології;лікування і профілактики залізодефіцитної анемії, якасупроводжується дефіцитом фолієвої кислоти;лікування і профілактики тривалого дефіциту заліза, асоційованогоз дефіцитом фолієвої кислоти у вагітних жінок та у жінок, що годують груддю;лікування і профілактики латентного дефіциту заліза, пов'язаного знадмірними втратами заліза (кровотечі, донорство), лікування і профілактики тривалого дефіциту заліза в періодпідвищеної потреби організму в ньому (вагітність, годування груддю, періодактивного росту, неповноцінне харчування, хронічний гастрит з секреторноюнедостатністю, стани після резекції шлунка, зниження імунітету під час/післяінфекційних захворювань).

Спосіб застосування та дози. Для лікування залізодефіцитної анеміїзвичайна доза Ранферону-12 для дорослих та дітей, що досягли 12-річного віку,становить 1 - 2 капсули на добу. Курс лікування визначається індивідуально іможе становити 1 - 3 місяці.Для профілактики залізодефіцитної анемії та латентного дефіцитузаліза (у т.ч. в період вагітності) доза препарату становить 1 капсулу кожнідві доби.

Побічна дія. Потемніння калу, нудота, біль в епігастральній ділянці, діарея,запор.

Протипоказання. Ранферон-12 протипоказаний хворим з гіперчутливістю до будь-якогоінгредієнта препарату. Протипоказаний також хворим на апластичну або гемолітичнуанемії, гемохроматоз, гемосидероз, інші види анемій, що не зумовлені дефіцитом заліза в організмі.Дитячийвік до 12 років.

Передозування. Симптоми: нудота, блювання, діарея.Лікування: для зв'язування іонів заліза у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) іподальшого їх виведення із організму призначають сире яйце та молоко;промивання шлунка 1% воднимрозчином натрію бікарбонату. Специфічний антидот - дефероксамін (десферал).

Особливості застосування. Препарат слід приймати між прийомамиїжі. Під час терапії препаратом може спостерігатися потемніння калу, що не маєніякого клінічного значення. Під час терапії Ранфероном-12 не можна одночасноприймати інші препарати заліза.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийомі Ранферону-12 іантацидних засобів, які містять алюміній, магній, кальцій, а також препаратів,які містять холестирамін, всмоктування заліза в ШКТ зменшується. Приодночасному прийомі препарату та тетрациклінових антибіотиків, а також пеніциламіну, вШКТ можуть утворюватися комплексні сполуки,які зменшують всмоктування заліза, антибіотиків.

Умови та

термінзберігання. Зберігати в сухому, недоступному длядітей місці, при температурі не вище 250 С. Термін зберігання – 2роки
Переглядів: 1620 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я