А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Офтальмо-септонекс (Ophthalmo-septonex)

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, без механічнихчастинок, зі слабким ароматичним запахом. При збовтуванні спінюється;

склад: 10 мл розчину містять карбетопендицинію броміду 0,002 г, кислоти борної0,19 г, натрію тетраборату 0,005 г; допоміжні речовини: гвайязулен, олія ефірна фенхелева, динатрію едетатдигідрат, етанол 96%, вода очищена стерилізована.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології.Протимікробні препарати, комбінації. Код АТС S03A A30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Карбетопендицинію бромід –це четвертинна сіль амонію з помірною антисептичною дією. Він має бактерициднудію, викликаючи зміни у проникності клітинної стінки бактерій. Більшу діючинить на грамм-позитивні бактерії, ніж на грамм-негативні. Деякі видибактерій, як наприклад, Pseudomonas та Mycobacterium tuberculosis залишаютьсярезистентними. Препарат не діє на бактеріальні спори. Має антифунгальні властивості.Борна кислота має бактеріостатичну та фунгістатичну дію. Фармакокінетика.При застосуванні препарату через слизовуоболонку ока в рекомендованих дозах кількість діючих речовин, що надходить доорганізму, настільки мала, що вони практично не визначаються у крові та в сечі.

Показання для застосування. Негнійні кон’юнктивіти (гострі та хронічні),блефарити, поверхневі негнійні кератити.

Спосіб застосування та дози. Кон’юнктивально при гострих запальнихпроцесах – по 1 краплі кожні 1-2 години; при хронічних запальних процесах – по1 краплі 1-3 рази на добу. Максимальний термін застосування препарату – 10днів.Спосіб закапування: великим пальцем лівої руки відтягніть нижню повікудонизу, злегка запрокиньте голову назад і дивіться вгору, а правою рукоюкапніть в око 1 краплю.

Побічна дія. Гіперемія та печія кон’юнктиви.

Протипоказання. Алергія на компоненти препарату, сухий кератит абокон’юнктивіт.

Передозування. Про випадки передозування при застосуваннікон’юнктивально не повідомлялось.Але при випадковому проковтуванні препарату у великій кількості можебути гостра інтоксикація, яка проявляється головним чином шлунково-кишковими ішкірними симптомами, також описані симптоми з боку центральної нервовоїсистеми.Лікування симптоматичне із промиванням шлунку, форсованим діурезом,перитонеальним діалізом, гемодіалізом, гемоперфузією. Специфічного антидотунемає.

Особливості застосування. У випадку, якщо спостерігається несприятлива діяпрепарату, необхідна консультація лікаря. Препарат не впливає на види діяльності, що потребують підвищеноїконцентрації зору (керування транспортними засобами та механізмами). Алеаплікація препарату може спричинити короткочасне зниження різкості зору, томувищезгадані види діяльності можна виконувати після зникнення цьогокороткочасного стану.Під час вагітності і годування груддю необхідно ретельно зважитинеобхідність застосування препарату із можливим ризиком для дитини.

Взаємодія з лікарськими засобами. Одночасне застосування Офтальмо-Септонексу зпрепаратами для очей може впливати на його властивості і знижувати йогоефективність. Інтервал між застосуванням різних лікарських засобів для очейповинен бути не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 250С у недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Термін придатності відкритого флакону – 28 днів
Переглядів: 1328 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я