А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Отофа (Otofa)

міжнародна назва: rifamycin;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина червоно-оранжевого кольору;

cклад: 1 мл розчину містить рифаміцину натрію 26мг (20000 МО); допоміжні речовини: літію гідроксид, макроголь 400, кислотааскорбінова, натрію едетат, калію метабісульфіт, вода очищена.

Форма випуску. Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група. Препарат для застосування в отології. Протимікробнізасоби. Код АТС S02A A12.

Фармакологічні властивості. Рифаміцин має антимікробну активність відносноширокого спектра грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, якіспричиняють розвиток інфекційно-запальних захворювань середнього вуха. Механізмдії пов’язаний з утворенням стабільного комплексу з ДНК-залежноюРНК-полімеразою, який перешкоджає росту бактерій. Фармакокінетика.Дослідження фармакокінетики не проводилось узв’язку з низькою системною абсорбцією.

Показання для застосування.- Загострення хронічного середнього отиту (у тому числі при наявностістійкої перфорації барабанної перетинки);ізольовані гнійні ураження барабанної перетинки;стан після оперативного втручання на середньому вусі.

Спосіб застосування та дози. Дорослим закапують у зовнішній слуховийпрохід по 5 крапель препарату 3 рази на добу, або вводять турунду, змоченурозчином, на декілька хвилин 2 рази на добу. Препарат можна використовувати дляпромивання барабанної порожнини через атикову канюлю.Дітям закапують у зовнішній слуховий прохід по 3 краплі 3 рази на добуабо вводять турунду, змочену розчином, на декілька хвилин 2 рази на добу.Тривалість лікування – не більше 7-10 днів.

Побічна дія. У деяких випадках можливі алергічні реакції.Можливе рожеве забарвлення барабанної перетинки ( яке можна побачити приотоскопії).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. У зв’язку з низькою абсорбцією передозуваннямалоймовірне.

Особливості застосування. Перед застосуванням потрібно зігріти флакон,потримавши його у руці, для запобігання неприємного відчуття, пов’язаного зпотраплянням холодної рідини до вуха.Слід запобігати контактупрепарату з одягом , тому що розчин може залишати плями на тканині. Вагітність і лактаціяАдекватних і добре контрольованих досліджень безпеки застосуванняпрепарату при вагітності і в період лактації (грудного вигодовування) непроводилося.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25° С у місцях,недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки
 
Переглядів: 1679 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я