А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Отипакс (Otipax)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, безбарвний або зжовтуватим відтінком, з запахом спирту;

склад: 16г розчину містить 0,64г феназону та 0,16г лідокаіна гідрохлориду;допоміжніречовини

: тіосульфат натрію, етанол, гліцерин,вода очищена.

Форма выпуску. Краплі вушні.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування в отології. АТС S02DA30.

Фармакологічні властивості. Має виражені знеболювальні та протизапальнівластивості. Дія препарату зумовлена фармакологічними властивостями йогоскладових частин. Лідокаїн чинить місцевий знеболювальний ефект, а феназон маєпротизапальні властивості. Феназон також значно посилює анестезуючий ефектлідокаїну. Комбінація феназону з лідокаїном скорочує час до початку анестезуючогоефекту, збільшує тривалість та виразність знеболювального ефекту, що дозволяєшвидко знімати больовий синдром при отитах. Зменшення болю починаєтьсяприблизно через п’ять хвилин після закапування, одночасно зменшуєтьсягіперваскуляризація (гіперемія) барабанної перетинки. Практично повне зникненнябольового синдрому настає протягом 15-30 хвилин. Фармакокінетика.При закапуванні у вуха, Отипакс® діємісцево та не проникає до органів і систем організму. Не відбувається системноговсмоктування активних інгредієнтів. При такому способі застосування діючіречовини препарату та його метаболіти не виявляються у крові та іншихбіологічних середовищах організму наявними в наш час методами.

Показання для застосування. Місцеве симптоматичне лікування та знеболюванняпри:середньому отиті в гострому періоді;отиті, як ускладненні після грипу;баротравматичному отиті.Цей засіб може застосовуватися у дітей, починаючи з грудного віку, упідлітків та дорослих.

Спосіб застосування та дози. Закапувати у зовнішній слуховий хід 2-3рази на добу по 4 краплі. Курс лікування не повинен перевищувати 10 днів.

Побічна дія. Зрідка місцеві реакції подразнення тасенсибілізації.

Протипоказання. Інфекційне чи травматичне (перфорація) ушкодженнябарабанної перетинки. Гіперчутливість до компонентів, особливо до лідокаїну.

Передозування. За умови дотримування вимог до способу застосуванняпередозування неможливе.

Особливості застосування. Перед закапуванням препарату слід зняти алюмінієвукришечку з флакона, потягнувши за язичок. Дістати піпетку та насадити ззусиллям на флакон. Відкрутити білий ковпачок. Перевернути флакон і закапати 4краплини, злегка натискуючи на центральну частину піпетки. Після застосуваннящільно закрутити білий ковпачок на піпетці та вкласти флакон в упаковку.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При дослідженні клінічної толерантностіОтипаксу® було з’ясовано, що при місцевому застосуванні препарату неспостерігається взаємодії з одночасно призначеними аналгезивними тапротизапальними препаратами, місцевими чи системними антибіотиками,дезінфікуючими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці при температурі до 25єС. Термін зберігання - 5 років від дативипуску препарату та шість місяців після першого застосування
Переглядів: 1410 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я