А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Остеокеа (Osteocare)

основні фізико-хімічні властивості: білі, овальної форми таблетки з написом“Osteocare” на одному боці та значком “W ” на іншому;

склад: 1 таблетка містить:діючі речовини: Вітаміни та мікроелементи Форма, в якій вітаміни та мікроелементи представлені у препараті Кількість в 1 таблетці (у перерахунку на активну речовину) Кальцій Кальцію карбонат 400 мг Магній Магнію гідроксид 150 мг Цинк Цинку сульфат гептагідрат 5 мг Вітамін Д3 Холекальциферол 2,5 мкг (100 МО) допоміжні речовини:крохмалькукурудзяний, натрію кармелоза, крохмаль картопляний, тальк очищений.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Кальцій в комбінації з іншимиречовинами. КодАТС А12 АХ.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Остеокеа - комбінований препарат, до складуякого входять речовини, які нормалізують обмін кальцію та фосфору в організмі,переважно в кістковій тканині. Дія препарату Остеокеа обумовлена дією речовин,що входять до його складу. Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини,мінералізації зубів, згортанні крові, у регуляції процесів нервової провідностіта м’язових скорочень, у підтримці стабільної серцевої діяльності.Холекальциферол (вітамін Д) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, атакож процес побудови структури кісток, попереджує розвиток рахіту уновонароджених, покращує засвоєння кальцію в організмі.Остеокеа активно всмоктується із шлунково-кишкового тракту відразу жпісля його прийому. Із шлунково-кишкового тракту всмоктується приблизно 30%іонізованого кальцію. Деякі види їжі (наприклад, шпинат, ревінь, висівки тазернові) можуть зменшувати його всмоктування. Зв’язування з білками плазмистановить 45%. Кальцій розподіляється по всьому організму, більша його частинадепонується у кістках. Виводиться з організму з фекаліями (приблизно 80%) тасечею (приблизно 20%).Фармакокінетика. Дія препарату Остеокеа є сукупною дією йогокомпонентів, тому проведення кінетичних досліджень не є можливим; всі елементиразом не можна прослідкувати за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієїпричини неможливо знайти метаболіти препарату.

Показання для застосування. Остеокеа використовуєтьсяяк лікувально-профілактичний засіб:при дефіцитікальцію та вітаміну Д3, який пов’язаний з неповноцінною дієтоюта/або з порушенням харчування, коли надходження кальцію та вітаміну Д3з їжею недостатнє;при підвищенійпотребі організму в кальції та вітаміні Д3 під час вагітності тагодуванні груддю, а також у дітей віком від 12 років у період інтенсивногоросту;для профілактикиостеопорозу та як доповнення до будь-якої специфічної терапії остеопорозу.

Спосіб застосування та дози. Приймати 2 таблетки 1 раз на день або 1 таблетку 2 рази на день.Длякращого засвоєння препарату таблетки слід приймати з їжею або відразу після їїприйому, запивати склянкою води або холодного напою. Таблетки слід ковтатицілими, не розжовувати. Термін лікування залежить від стану організма хворого і визначаєтьсяіндівідуально.

Побічна дія. Не описана.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Передозування. При прийомі згідно з Інструкцією передозуваннямалоймовірне.Якщо, на думкулікаря, виникли симптоми, що можуть бути пов’язані з передозуванням, прийомпрепарату слід припинити.

Особливості застосування.Як і будь-які інші ліки, препарат Остеокеа не слід застосовувати післязакінчення терміну придатності.Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами тамеханізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.Не приймати разом з лікарськими засобами, що містять вітамін Д імінеральні речовини.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0С, в недоступному длядітей місці. Термін придатності – 4 роки
Переглядів: 2481 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я