А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Остеодар (Osteodar)

основні фізико-хімічні властивості: циліндричні таблетки оранжевого кольору зоднорідно розподіленими білими та оранжевими частками, тверді, з фаскою, зхарактерним апельсиновим запахом;

склад: 1 таблетка містить кальцію лактату та глюконату (відповідає 200 мгкальцію) 1650 мг, кислоти аскорбінової 180 мг, піридиксину гідрохлориду 5 мг,холекальциферолу (відповідає 200 МО вітаміну D3 ) 2 мг,фітоменадіону (відповідає 0,2 мг вітаміну К1) 4 мг;допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат,натрію сахаринат, поліетиленгліколь 4000, ароматизатор фруктовий апельсиновий,барвник gelborange.

Форма випуску. Таблетки шипучі.

Фармакотерапевтична група. Препарати кальцію у комбінації з іншими речовинами. Код АТС А12А Х.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Остеодар – комбінований препарат з цілеспрямованоюдією, який коригує метаболічні порушення, що призводять до виникненняостеопорозу (прогресуюча втрата кісткової маси з ураженням структури кісток, щопосилює ризик переломів).Як кальцій – основний мінерал, що входить до складу скелетного остова,– так і вітаміни із складу препарату, значною мірою сприяють формуванню іпідтриманню нормальної структури скелета.Великий вміст вітамінів і кальцію в Остеодарі поповнюють виникаючі придієтах втрати, а також нестачу через вік та/або менопаузи, поповнюючи і втратимінералів, і вітамінів через підвищені витрати у період посиленого росту дітей.Кальцій є основним мінералом, який входить до складу кісток. Забезпечує(іони кальцію) нормальну передачу нервових імпульсів, збереження тонусускелетної і гладкої мускулатури, діяльність міокарда, згортання крові та ін.За абсорбцію і фіксування кальцію у кістковій масі відповідає вітамінD. Дефіцит кальцію в організмі призводить, крім інших порушень (спазмофілія,тетанус, порушення процесів коагуляції крові та ін.), до демінералізаціїкісток.Кальцій та вітамін D3 підвищують засвоєння кальцію.Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє значну роль у синтезі колагенув усьому організмі, включно у кістковій тканині; чинить свою дію в метаболізмікальцію. Шляхом стимулювання переутворює вітамін D3 в його активніформи.Вітамін В6 (піридоксин) бере участь у метаболічних реакціяхсинтезу колагену, а також у дезактивації деяких факторів, які сприяютьдеградації кісткової структури (гомоцистеїн).Вітамін К1 (фітоменадіон) бере участь у біосинтезіпротромбінового комплексу і сприяє нормальному згортанню крові.Фармакокінетика. Дія препарату Остеодар є сукупною дією йогокомпонентів, тому проведення кінетичних досліджень не є можливим; усі елементиразом не можна прослідкувати за допомогою маркерів або біодосліджень. З цієїпричини неможливо знайти метаболіти препарату. Показання для застосування.Остеодар використовується як лікувальний засіб при дефіциті кальцію та вітамінуD3, що пов’язаний з неповноцінною дієтою та/або з порушеннямхарчування; при підвищеній потребі організму в кальції у дітей старше 12 роківу період інтенсивного росту; як доповнення до будь-якої специфічної терапіїостеопорозу.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років приймати по1 шипучій таблетці, яку слід розчинити у воді (200 мл) і випити відразу післярозчинення. Дітям призначають по 1 таблетці на добу, дорослим – до 3 таблеток надобу.Жінкам у період менопаузи і перед ним, літнім, одужуючим і хворим, якіне ходять, призначають по 1 - 3 таблетки на добу.Тривалість курсу лікування – 1 місяць. За необхідності після перервикурс лікування повторюють.

Побічна дія. У рекомендованих дозах Остеодар не спричиняєпобічних ефектів, але у поодиноких випадках можливі алергічні реакції (свербіж,висипання на шкірі).

Протипоказання. Підвищена чутливітсь до компонентів препарату. Дітидо 12 років.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. У разі алергічної реакції на препарат лікування слідприпинити.Немає досвіду застосування Остеодару в періоди вагітності та лактації,тому препарат у ці періоди слід застосовувати тоді, коли очікувана користь дляматері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не приймати разом з препаратами, що містятькальцій та вітаміни, які входять до складу Остеодару.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухомумісці при температурі нижче 25°С, в оригінальній упаковці. Термін придатності –2 роки
Переглядів: 720 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я