А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Остеоартізі актив плюс (Osteoarteaze activ plus)

основні фізико-хімічні властивості: білі з вкрапленнями табсули розміром 22 мм злінією розлому, вкриті прозорою оболонкою;

склад: 1 табсула містить глюкозаміну гідрохлориду 750 мг; хондроїтину сульфату150 мг; сухих екстрактів із плодів селери пахучої (Apium graveolens) 100 мг,кори верби білої (Salix alba) 100 мг, кореневищ імбиру аптечного (Zingiberofficinale) 60 мг;допоміжні речовини: олія рослиннагідрогенізована, кальцію гідрофосфат, целюлоза мікрокристалічна,кроскармелоза-натрій, магнію стеарат, повідон, кремнію діоксид колоїднийбезводний, гіпромелоза, макрогол 8000, віск карнаубський, тальк очищений.

Форма випуску. Табсули, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патологіїопорно-рухового апарату. Код АТС М09А Х10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Глюкозамін є натуральним водорозчинним аміносахаридом,який входить до складу майже усіх тканин людини, включаючи хрящі і синовіальнурідину. Він виробляється організмом із глюкози. Глюкозамін бере участь упобудові хрящової тканини, кісткової тканини, створенні сухожилля, синтезісуглобової рідини, сполучної тканини, шкіри. Використовується хондроцитами длясинтезу глюкозаміногліканів, протеогліканів і гіалуронової кислоти.Глюкозамін має хондропротекторний та помірний протизапальний ефекти.Нестача глюкозаміну може зменшити швидкість вироблення змазки і спричинитизагущення у суглобах і сполучних тканинах компонентів, що всмоктуються. Цезменшує здатність суглоба до амортизації і призводить до травми суглоба. Прийом екзогенного глюкозаміну перешкоджає прогресуванню дегенеративнихпроцесів в опорно-руховому апараті, збільшує швидкість відновлення хряща інормалізує обмін речовин у хрящовій і кістковій тканинах. Крім того, вінзахищає хрящ від токсичного впливу нестероїдних протизапальних засобів іглюкокортикоїдів.Хондроїтину сульфат утворюється в організмі із глюкозаміну і відповідаєза фізико-хімічні властивості хряща. Він стимулює синтез гіалуронової кислоти іпротеогліканів, пригнічує активність протеолітичних ферментів. Хондроїтинусульфат уповільнює процес руйнування хряща, бере участь у процесахмінералізації кісток, регулює кальцієвий баланс, стимулює остеосинтез ірегенерацію кісток при руйнуванні. Має протизапальний і антитромботичнийефекти. Поєднане застосування хондроїтину сульфату і глюкозаміну забезпечуєбільш швидке насичення організму хондропротекторами, а також більш вираженийклінічний ефект. Кора верби містить подібні за дією до ацетилсаліцилової кислоти,вітамін С і біофлавоноїди, які позитивно впливають на загальний обмін речовин.Має аналгезуючу, жарознижувальну та протизапальну дію, підвищує периферійнийкровообіг і потовиділення шляхом прямої дії на терморегулюючий відділгіпоталамуса.Насіння селери покращує кровообіг, полегшує виведення солей зорганізму, підвищує загальну опірність організму. Має протизапальний,протиалергійний, спазмолітичний, сечогінний ефекти.Імбир має протизапальні властивості, сприяє пригніченню синтезупростагландинів, полегшує біль і запалення у суглобах внаслідок артриту,підвищує імунітет.Препарат має аналгезуючу, протизапальну дію, уповільнює процесруйнування хряща, поліпшує рухомість суглобів, сприяє покращанню кровообігу.Фармакокінетика. Фармакокінетикапрепарату в цілому не досліджувалась.

Показання для застосування. Остеоартроз; больовий синдром приостеоартриті, остеохондрозі, ревматизмі, фіброзиті, міозиті; больовий танабряковий синдроми при артриті та подагрі, період реконвалесценції післяпереломів кісток, травм, операцій опорно-рухового апарату.

Спосіб застосування та дози. Приймати внутрішньо дорослим та дітям старше12 років по 1 табсулі 2 рази на добу під час їжі, протягом 4 - 6 тижнів. Добовадоза – 2 табсули. Потім приймати по 1 табсулі для підтримуючого лікування.

Побічна дія. Препарат переноситься добре, але у поодинокихвипадках можуть спостерігатися такі побічні явища.З боку травної системи: гастралгія,метеоризм, діарея, запор.Алергічні реакції: кропив’янка, свербіж.

Протипоказання. Людям, які страждають алергією на морепродукти, рекомендуєтьсяуникати приймання цього препарату, оскільки він містить інгредієнти, одержанііз морепродуктів.Підвищена чутливість до глюкозаміну гідрохлориду та інших компонентівпрепарату. Фенілкетонурія. Схильність до кровотеч та тромбофлебітів. Тяжканиркова недостатність. Вагітність, період лактації. Діти до 12 років.

Передозування. Випадки передозування не відмічались.

Особливості застосування. Адекватних і суворо контрольованихдосліджень щодо безпечності та ефективності препарату у дітей віком до 12років, а також при вагітності та в період лактації не проводилось.Хворі, які нещодавно перенесли інфарктміокарда чи оперативне втручання на серці повинні приймати препарат тільки здозволу свого лікаря. Вплив на здатність керувати автотранспорта та механізмами.При лікуванні препаратом немає суворих застережень для водіїв таоператорів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат сумісний з нестероїднимипротизапальними засобами та глюкокортикостероїдами. Збільшує абсорбціютетрациклинів, зменшує – напівсинтетичних пеніцилінів, хлорамфеніколу. Імбирпідвищує всмоктування ліків.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці прикімнатній температурі (не вище 30°С). Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 3052 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я