А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Оринол плюс (Orinol™plus)

основні фізико-хімічні властивості:склад: фенілтолоксаміну цитрат – 50 мг, фенілефринугідрохлорид – 20 мг,хлорфеніраміну малеат – 4 мг.допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, дікальцію фосфат безводний,барвник FD&C Жовтий №10, барвник FD&C Жовтий №6, желатин, фармацевтичнаглазур, сахароза, тальк, титану діоксид.Форма випуску. Капсули.

Фармакологічна група. Антигистамінні засоби.

Фармакологічні властивості. Протинабряковий, антигістамінний ефект.Фенілефрину гідрохлорид - a-адреноміметик, який за рахуноксудинозвужувальної дії зменшує набряк і гіперемію слизових оболонок верхніхдихальних шляхів та придаткових пазух носу.Фенілтолоксаміну цитрат – має антигистамінні таантихолінергічні властивості, зменшуючи ринорею, сльозотечу та інші симптомизастуди та алергії, пов’язані з надмірною ексудацією.Хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінорецепторів,має виражену антиексудативну дію, яка полягає у зменшенні набряку слизовоїоболонки дихальних шляхів і усуненні таких симптомів, як нежить, чхання,сверблячка в носі, сльозотеча.

Фармакокінетика. Фенілефрин частково виводиться з сечею в незмінному стані,решта інактивується в крові, печінці та інших тканинах за допомогоюмоноамінооксидази. Неактивні продукти частково виводяться нирками, частковопечінкою у вигляді глюкуронідів.Хлорфеніраміну малеат та фенілтолоксаміну цитратметаболізуються у печінці. Час напівелімінації цих речовин становить близько 8годин. Продукти метаболізму і неметаболізована частина препарату виводяться зсечею.

Показання для застосування. Для пом’якшення симптомів ринореї тазастійних явищ, пов’язаних з сезонним та/чи хронічним алергічним ринітом тавазомоторним ринітом.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям у віці до 12 років істарше по 1 капсулі кожні 8 - 12 годин.

Побічна дія. Найбільш можливапри передозуванні або підвищенійчутливості до інгредієнтів препарату. Можуть спостерігатися алергічні реакції(шкірні висипання та ін.); зниження апетиту, нудота, відчуття сухості у роті,носі горлі, стискання в грудній клітці, підсилення набряку слизової оболонкиносу, головний біль, зниження артеріального тиску, тахікардія. З бокуцентральної нервової системи можливі седативний ефект або збудження, підвищеназнервованість, безсоння.Протипоказання. Вік дітей до 12 років. Підвищенаіндивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату. Одночасне застосуванняінгібіторів МАО.

Передозування. Симптомами передозування можуть бути: нудота,блювання, діарея, відчуття сухості у роті, носі горлі, стискання в груднійклітці, сильний головний біль, зниження артеріального тиску, тахікардія. Такожможливі запаморочення або збудження, зниження гостроти зору, судоми.У випадку передозування необхідновідмінити препарат, промити шлунок; за необхідності - госпіталізувати утоксикологічне відділення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування Оринолу Плюс таснодійних і седативних засобів, нейролептиків, транквілізаторів, алкоголюнебажане через можливість вираженого пригноблювального впливу на центральнунервову систему.

Особливості застосування. На час прийому препарату слід утримуватисявід водіння транспортних засобів і роботи з механізмами протягом 4 годин післяприйому препарату.

Умови та терміни зберігання. Зберігати при кімнатній температурі усухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін зберігання 2 роки
Переглядів: 1420 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я