А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Омезин (Omezine)

міжнародна та хімічна назви: Omeprazolе;(5-метокси-2-[[(4-метокси-3,5-диметил-2-пириділ)метил]сульфаніл]-1Н-бензимедазол);

основніфізико-хімічні властивості:капсули тверді желатинові, з білим або майже білим корпусом і рожевимковпачком, вміст капсули – білі або майже білі гранули.

склад: 1 капсула містить омепразолу 20 мг;допоміжні речовини: фталат, манітол, кислоти метакрилової полімер типА, цукор, натрію лаурилсульфат, кальцію карбонат, спирт цетиловий, натріюгідрофосфат двозаміщений.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки. Інгібітори“протонного насоса”.КодАТС А02В С01.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Антисекреторний, противиразковий препарат, інгібітор Н/К-АТФази (протонногонасоса). Блокує заключну фазу секреції соляної кислоти в парієтальних клітинах,гальмує як базальну, так і стимульовану пентагастрином секрецію. За рахунокзначного і тривалого пониження кислотності шлункового соку сприяє швидкомузагоюванню виразкового дефекту.Фармакокінетика. Післявнутрішнього прийому препарат швидко і повністю всмоктується; приблизно 90-95 %препарату зв’язується з білками плазми крові. Ефект зберігається протягом 24год. і більше. Виділяється нирками у вигляді метаболітів.

Показання длязастосування. Пептичнавиразка шлунка і дванадцятипалої кишки, рефлюкс-езофагит, синдромЗоллінгера-Еллісона.

Спосіб застосування та дози. При пептичній виразці – дорослим по 1капсулі внутрішньо зранку натще; курс лікування – 2-4 тижні. При лікуваннірефлюкс-езофагіту – по 1-2 капсули тривалість лікування становить 4-8 тижнів.При синдромі Золлінгера-Еллісона початкова доза становить 60 мг на добу зранку(3 капсули) нетще, при необхідності дозу підвищують до 80 мг (4 капсули) в дваприйоми зранку і ввечері до їжі. При резистентності до інших противиразковихпрепаратів Омезин потрібно призначати в початковій дозі 40 мг на добу 1 раз надобу. Побічна дія. У поодинокихвипадках можливі нудота, діарея, запор, метеоризм, біль у ділянці живота,головний біль, загальна слабкість, шкірний висип.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,період вагітності і годування груддю. Не рекомендується призначати препаратдітям до 12 років.

Передозування. Омепразол у добовій дозі 360 мг переноситься добре.Специфічного антидоту не існує. Омепразол зв’язується з білками плазми крові, урезультаті погано виводиться при діалізі. У випадку передозування здійснюютьсязаходи, направлені на виведення не абсорбованого омепразолу зішлунково-кишкового тракту, проводять симптоматичне та підтримуюче лікування.

Особливостізастосування. Припризначенні Омезину хворим на виразку шлунка необхідно виключити можливістьзлоякісного захворювання, через те що омепразол може маскувати його симптоми ізатримувати визначення діагнозу. Для ерадикації Heliciobacter pylori омепразол призначають у комплексі зантибіотиками, метронідазолом, препаратами вісмуту та іншими лікарськимизасобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Омезин може подовжувати періоднапіввиведення і тривалість дії препаратів, які метаболізуються в печінцішляхом окислення (варфарин, діазепам та ін.). Омепразол може перешкоджатизасвоєнню лікарських препаратів у тих випадках, коли кислотність шлунковогосередовища є важливим фактором для їх біодоступності (кетоназолу, складнихефірів, ампіциліну і солей заліза).

Упаковка. Капсули по 20 мг № 10 у блістерах, № 10х10 в картонній пачці.Умови та термін зберігання. Зберігатив недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до25 0С. Термін придатності– 3 роки
Переглядів: 1518 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я