А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Півоніїнастойка (Tinctura paeoniaeanomalae)

міжнародна назва: Paeonia anomalae;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина світло-коричневого кольору,зі специфічним запахом; в процесі зберігання допускається утворення осаду;

склад: настойка трави, кореневищ та коренів півонії у спирті етиловому 40 %(1 : 10).

Форма випуску. Настойка.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні засоби. Код АТС NO5C M17.

Фармакологічні властивості. Трава, кореневища та корені півоніїнезвичайної (Paeonia anomalae) містять феноли, дубильні речовини, органічнікислоти. Настойка півонії підвищує опір організму до гіпоксії, маєспазмолітичні, протисудомні, антимікробні властивості та здатність підвищуватикислотність шлунка.

Показання для застосування. Препарати півонії призначають прифункціональних порушеннях діяльності центральної нервової системи (неврози,невротичні стани, нейроциркуляторні дистонії).

Спосіб застосування та дози. Настойку півонії приймають внутрішньо за 10- 15 хвилин до їжі. Дорослим призначають по 15 - 20 крапель настойки 2 - 3 разина день, дітям віком понад 12 років - із розрахунку 1 крапля настойки на 1 рікжиття.Тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожногопацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігузахворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимостіпрепарату.Рекомендована тривалість лікування - 2 тижні, у разі необхідності курслікування можна повторити після перерви (через 2 - 3 місяці).

Побічна дія. При індивідуальній підвищеній чутливості допрепарату можливе виникнення таких побічних ефектів, як артеріальна гіпотензія,сонливість, загальна слабкість, а також розвиток алергічних реакцій (висипи,свербіж, гіперемія та набрякання шкіри).

Протипоказання. Препарат протипоказаний приартеріальній гіпотензії та індивідуальній непереносимості біологічно активнихречовин, що містяться в лікарській рослинній сировині, а також дітям віком до12 років і жінкам у періоди вагітності та годування груддю.

Передозування. При перевищенні рекомендованих доз спостерігаютьсязниження артеріального тиску, запаморочення, сонливість.Уразі передозування слід припинити застосування препарату і вжити заходівсимптоматичної та підтримуючої терапії (у відповідності з клінічним станомхворого).

Особливості застосування.Вплив препарату на здатність керувати транспортнимизасобами та працювати з потенційно небезпечними механічними пристроями.Уперіод лікування настойкою півонії пацієнту слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеноїуваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат може потенціювати дію седативних існодійних засобів, транквілізаторів, нейролептиків та антидепресантів зседативною дією.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному відсвітла місці, при температурі від +8°С до +15 °С. Термін придатності – 2 роки. Не можна застосовувати препарат післязакінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 789 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я