А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перцюводяного екстракт (Extractum polygonihydropiperis fluidum)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зеленувато-бурого кольору, ізароматним запахом;

склад: 1 флакон містить водяного перцю екстракту рідкого (1:1) 25 мл;допоміжні речовини: 70% спирт етиловий.

Форма випуску. Екстракт рідкий.

Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби рослинного походження. Код АТСВ02В Х04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарати водяного перцю зменшують проникністьстінки артеріол і капілярів, мають виражені кровоспинні властивості.Спостерігається незначна протипроносна, антимікробна, кадріотонічна тасечогінна дія.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування. Використовуютьяк допоміжний засіб вакушерсько-гінекологічній практиці при маткових післяпологових кровотечах, присубінволюціі матки, тривалих і сильних менструаціях. Крім того, призначають прикровотечах із дрібних судин шлунка, кишечнику, при несильних гемороїдальнихкровотечах.

Спосіб застосування та дози. Водяного Перцю екстракт рідкий доросліприймають по 30-40 крапель, 3-4 рази на добу. Тривалість курсу лікуваннязалежить від характеру та вираженості захворювання, досягнутого ефекту,характеру комплексної терапії.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Безпека та ефективність застосування препарату длядітей не встановлені, тому не рекомендується без призначення лікаря призначатидітям віком до 12 років. Препарат протипоказаний при алергії на один з йогокомпонентів.

Передозування. Не встановлено.

Особливості застосування. Препарат не рекомендується застосовувати у періодивагітності та годування груддю. Слід утримуватись від керування транспортнимизасобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному(8-15 °С), захищеному від світла місці.Термін придатності. 3 роки 6 місяців
Переглядів: 713 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я