А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перцю водяного екстракт (Extractum polygonihydropiperis)

міжнародна назва: Polygonum hydropiper;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина зелено-бурого кольору,ароматного запаху, гірко-в’яжучого смаку.

cклад: спиртовий екстракт з трави водяного перцю 1:1.

Форма випуску. екстракт рідкий для перорального застосування,спиртовий.

Фармакотерапевтична група. гемостатичний, кровоcпинний засіб рослинногопоходження. Код АТС В02В Х04**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка

. Біофлавоноїди, що містяться у водяному перці(рутин, кверцетин, гіперозид, рамназин, кемпоферол, мірицетин, лютеолін),проявляють Р-вітамінну активність, зменшують проникність капілярів,нормалізують структуру судинної стінки, оберігають від окислення аскорбіновукислоту, що міститься у водяному перці. Разом з аскорбіновою кислотою берутьучасть в окисно-відновних реакціях, знижують активність гіалуронідази.Дубильні речовини проявляють протизапальну і в’яжучу дію. Надаютьсинергічний ефект з біофлавоноїдами по кровоспинній дії.Фармакокінетика. Максимальна фармакологічна дія біофлавоноїдів перцюводяного досягається за рахунок екстракції 70% етиловим спиртом. При данійконцентрації в ньому розчиняються флавоноїди, що знаходяться як у вільній(аглікон), так і в зв’язаній (з глікозидною частиною) формі. Цим досягається максимальневсмоктування основних речовин, що діють, через мікроворсинки ШКТ в кров. Післяпроходження окисно-відновних реакцій за участю флавоноїдів вони піддаютьсягідролізу на аглікон і глікозид. Перший виділяється нирками з сечею і черезкишечник з жовчю, останній (вуглеводний залишок) або окислюється в циклі Кребсадо двоокисі вуглецю і води, або депонується у вигляді глікогену в організмі.

Показання для застосування. Препарат застосовують як допоміжний засіб вакушерсько-гінекологічній практиці при маткових післяпологових кровотечах, присубінволюції матки, гіперменорагії. Крім того, застосовують при кровотечах іздрібних судин шлунка, кишечнику, при незначних гемороїдальних кровотечах.

Спосіб застосування та дози. Перцю водяного екстракт дорослі приймаютьпо 30 – 40 крапель 3 – 4 рази на день (за півгодини до їди). Курс лікуваннязалежить від характеру та вираженості захворювання, досягнутого ефекту,характеру комплексної терапії.

Побічна дія. Головний біль, нудота, блювання, запаморочення; упоодиноких випадках можливі реакції підвищеної чутливості.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, дітидо 12 років.

Передозування. У разі передозування лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Не застосовувати разом з молочною їжею длязапобігання утворення невсмоктуваємих (хєлатних) комплексів з активнимиречовинами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. На даний час взаємодія з іншими лікарськимипрепаратами не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світламісці при температурі від 8 °С до 15 °С.Термін придатності препарату становить 3 роки 6 місяців
Переглядів: 2151 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я