А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перцево-камфорнийлінімент (Linimentum capsici camphoratum)

основні фізико-хімічні властивості: прозора червонувато-бура рідина із запахомкамфори;

склад: 100 мл лініменту містять: спирту камфорного- 50мл;настойки перцю стручкового – 50мл.допоміжні речовини: спирт етиловий 70% та 90%.

Форма випуску. Лінімент.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при суглобовомута м’язовому болю. Код АТС М02АВ.

Фармакологічні властивості. Препарат має місцевоподразнювальну, протизапальну,відтяжну, знеболювальну та антимікробну дії.

Показання для застосування. Лінімент перцево-камфорний застосовують як місцевийподразнювальний і відтяжний засіб при невралгіях, радикулітах, міозитах.

Спосіб застосування та дози. Лінімент застосовують у дорослих зовнішньодля розтирання болючих ділянок тіла. Болючі місця розтирають 1 - 2 рази на добудо появи в них відчуття тепла або легкого поколювання. Для посилення дії препаратурекомендується сухе зігрівальне закутування болючих ділянок.Тривалість застосування препарату залежить від ступеня вираженостізапального процесу і чутливості шкіри хворого до препарату, який призначаєлікар до значного зменшення або зникнення болю.

Побічна дія. В окремих випадках при підвищеній чутливості шкіридо препарату можливі еритематозні, везикулярні, короподібні висипи на місційого нанесення. У цих випадках препарат слід відмінити.

Протипоказання. Препарат протипоказаний у разі алергії до одного зйого компонентів.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Досвід застосування у дітей відсутній.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. У прохолодному (8-15°С), захищеному від світламісці.

Термін придатності – 5 років
Переглядів: 772 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я