А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перцевий пластир (Capsicum plaster)

основні фізико-хімічні властивості: смужка тканини з перфорацією або без перфораціїз рівномірним шаром пластирної маси від жовто-бурого до коричневого кольору,своєрідного запаху, вкрита зверху захисним шаром з плівки або папірця, або двісмужки тканини з перфорацією або без перфорації з рівномірним шаром пластирноїмаси від жовто-бурого до коричневого кольору, своєрідного запаху на одномузахисному шарі;

склад: на 1 м2 площі пластиру: беладони екстракту густого – 0,6 г

,перцю стручкового екстракту в перерахуванні на сухий – 8 г, димексиду – 1г, олії евкаліптової – 1 г;допоміжні речовини: каучук натуральний Смокед-шит, каучук синтетичний,присадка антиоксидантна 4-метил-2,6-дитретичний бутилфенол, каніфоль соснова,ланолін безводний, олія вазелінова медична, цинку оксид, тканева основа.Форма випуску. Пластир.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовують місцево при болю у суглобахта м’язах. Препарати стручкового перцю. Код АТС М02А В.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат, маєзнеболювальну та місцевоподразнювальну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Радикуліт, міозит, люмбаго, артралгія.

Спосібзастосування та дози.Зовнішньо. Перед застосуванням пластиру шкіру знежирюють, потім висушують. Зпластиру знімають захисну плівку і накладають на шкіру, злегка притискують ірозгладжують. Пластир можна не знімати протягом двох діб, якщо не відчуваєтьсясильного подразнення. При сильному печінні пластир необхідно зняти і шкірузмазати кремом. Якщо на шкірі залишились сліди клейкої маси, їх видаляютьрозчином мила. Побічна дія. Можливіалергічні реакції, печіння в місці аплікації.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-яких компонентівпрепарату. Порушення цілості шкірного покриву в місцях прикріплення пластиру.Діти віком до 14 років.

Передозування. Симптомів передозування не спостерігалось.

Особливості застосування. При появі алергічних реакцій необхідноприпинити застосування препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Лікарська взаємодія препарату не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати внедоступному для дітей,сухому, захищеному від світла місці при температурі від 50С до 250С.

Термін придатності. 2 роки
Переглядів: 912 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я