А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перфект (Rekeest)

основні фізико-хімічнівластивості: тверді,прозорі, зелені желатинові капсули, розміру 1, наповнені білими гранулами;склад: 1 капсула містить цетиризинудигідрохлориду - 10,0мг, фенілефрину гідро хлориду- 10,0мг;допоміжні речовини:гідроксипропілметилцелюлоза, тальк очищений, титану діоксид.

Форма випуску. Капсули.

Фармакологічна група. Антигістамінні засоби длясистемного застосування. (К06АЕ07).

Фармакологічні властивості.Перфект -комбінований препарат, дія якого зумовлена ефективним впливом його активнихінгредієнтів. Цетиризин, що входить до складу препарату, - антигістаміннийпрепарат, який має протиалергійну дію. Селективний антагоніст Н1-рецепторів, неспричинює антихолінергічний та антисеротоніновий ефект. У терапевтичних дозахпрактично не справляє седативної дії і сонливості. Цетиризин виявляє вплив на“ранню” гістамінозалежну стадію алергічної реакції і на “пізню” клітиннустадію, зменшуючи міграцію еозинофілів, а також обмежує вивільнення медіаторів,зв’язаних з “пізньою” стадією алергічної реакції.Фенілефрин, що входить до складупрепарату, - адреноміметик, виявляє судинозвужувальну дію, суттєво зменшуєнабряки слизової оболонки верхніх дихальних шляхів.

Фармакокінетика. Після перорального прийомумаксимальна концентрація цетиризину в плазмі досягається за 1 годину. Цетиризинзв’язується білкамиприйому разової дози періоднапіввиведення становить близько 10 годин; у дітей віком 12 років - 6 годин.Фенілефрин - адреноміметик, який безпосередньо реагує з адренореактивнимисистемами тканин. Фенілефрин виявляє адреноміметичну дію тим, що вже впочаткових концентраціях реагує з альфа-адренореактивними системами і з більшоюстабільністю справляє судинозвужувальну дію. Фенілефрин інактивується ворганізмі.

Показання для застосування.Перфектзастосовується для лікування сезонних і постійних алергічних ринітів ікон’юнктивітів.

Спосіб застосування тадози. Препаратпризначають дорослим і дітям після 12 років по 1 таблетці двічі на день, зневеликою кількістю води. Хворим з нирковою недостатністю призначають половинурекомендованої дози.

Побічна дія. При прийомі препаратуПерфект можуть спостерігатися сухість у роті, збудливість і шлунково-кишковийдискомфорт, які швидко проходять.

Протипоказання. Підвищена чутливість добудь-якого з компонентів препарату, періоди вагітності та лактації. Діти до12-ти років.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не описана.

Передозування. Може виникати сонливість.

Особливості застосування. Препарат у рекомендованихдозах не впливає на здатність керувати транспортними засобами. Безпеказастосування препарату в періоди вагітності і годування груддю не встановлена.Цетиризин виділяється згрудним молоком, тому в період лактації слідвирішити питання про припинення годування груддю в разі призначення препарату.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін зберігання при кімнатнійтемпературі - 4 роки
Переглядів: 1227 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я