А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Персен форте (Persen forte)

основні фізико-хімічні властивості: капсули коричневогокольору;

склад: 1 капсула містить 125 мг екстракту валеріани (Extr. Valerianaeradix), 25 мг екстракту меліси (Extr. Melissae) та 25 мг екстракту м’ятиперцевої (Extr. Menthae piperitae);допоміжні речовини: магнію оксид, лактози моногідрат,тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Код АТС N05CM09.

Фармакологічні властивості. Персен® форте є препаратом рослинногопоходження з м’якою седативною дією.Валеріана має седативну дію. Вона виявляє позитивний вплив присимптомах дратівливості, таких як неспокій, збудження і напруження внаслідокнервового перевантаження. При безсонні сприяє скорішому засинанню.Меліса також має седативну та спазмолітичну дію.М’ята перцева традиційно застосовується у поєднанні з валеріаною узаспокійливих препаратах.Персен® форте застосовують при неврозах, колиприйом сильнодіючих заспокійливих засобів недоцільний.

Показання для застосування. Персен® форте призначають при неврозах,що супроводжуються такими симптомами:нервове збудження;неспокій;зниження концентрації уваги;розлади сну.

Спосіб застосування та дози. Дорослі і діти від 12 років: при нервозності 1 – 2 капсули 2 – 3 разина добу.При безсонні 1 – 2 капсули за годину до сну.Термін лікування необмежений. Навіть при тривалому застосуванні капсулзвикання не спостерігається.Після припинення лікування абстинентного синдрому не відмічалось.

Побічна дія. Можливі реакції підвищеної чутливості.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.Не призначають дітям до 12 років.

Передозування. Токсичної дії препарату не відмічено. Одноразовийприйом приблизно 25 капсул може спричинити появу таких симптомів, яквтомленість, спазм у черевній порожнині, неспокій, запаморочення, тремор рук ірозширення зіниць. Ці симптоми зникають протягом 24 годин.

Особливості застосування. Застосуванняв періоди вагітності та лактації. Негативної дії ліків не відмічено. Як і увипадку застосування ліків взагалі, особливої обережності слід дотримуватись упершому триместрі вагітності та під час грудного вигодовування, тому рішенняпро застосування препарату повинен прийняти лікар.Вплив на психофізичну здатність

. У рекомендованих дозах препарат невпливає на здатність керувати автомобілем і механізмами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище25 0С у сухому місці.Зберігати у недоступному для дітеймісці!Термін придатності - 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення термінупридатності
Переглядів: 1956 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я