А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перекисуводню розчин 3% (Hydrogeniiperoxydi diluta 3%)

міжнародна назва: Hydrogenperoxide;

основні фізико-хімічнівластивості: прозора,безбарвна рідина, без запаху або зі слабкимспецифічним запахом;

склад: 1 мл розчину містить перекисуводню ЗО мг;допоміжні речовини: натрію бензоат,вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування, водний.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб. КодАТС D08A Х01

.

Фармакологічні властивості.Приконтакті перекису водню розчину 3% з ушкодженою шкірою та слизовими оболонкамививільнюється активний кисень, який сприяє очищенню- ранової поверхні таінактивації органічних речовин (протеїн, кров, гній). При застосуванні,препарату відбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Показання для застосування.Препаратзастосовують для промивання та полоскання при стоматитах, пародонтозі, ангінах,гінекологічних захворюваннях, для лікування гнійних ран та опіків, а також прикапілярних кровотечах із поверхневих ран, носових кровотечах.

Спосіб застосування тадози. Перекисуводню розчин 3% наносять на ушкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран per se(тобто без розведення). Для полоскання при стоматитах, пародонтозі, ангінахкористуються розведеним перекису водню розчином - 1 столова ложка препарату на1 склянку води. Полоскання проводять 5-7 разів на день. Тривалість лікуваннязалежить від досягнутого ефекту.

Побічна дія. Можливе відчуття печіння вмомент обробки рани. У деяких випадках при індивідуальній чутливості докомпонентів препарату можливе виникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату. Не вводять у порожнини та глибокі рани (можливість емболії).

Особливості застосування. Введеннярозчину під пов’язку забезпечує безболісне зняття її з рани. ..Велика кількість піни, щоутворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною і тканинного детриту.Перекису водню розчин 3% не можна використовуватидля зрошення порожнин. Препарат нестабільний у лужному середовищі, уприсутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також на світлі тав теплі. Слід уникати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігатив прохолодному (8-15°С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1034 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я