А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перекису водню розчин 3% (Solution hydrogen peroxide 3%)

міжнародна назва:

Hydrogen peroxidе;

основні фізико-хімічнівластивості: прозора безбарвна рідина, без запаху;

склад: 1 мл розчину міститьперекису водню 30 мг;допоміжна речовина: вода дистильована.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, водний.

Фармакологічна група. Антисептичний засіб.Код АТС D08A X01.

Фармакологічні властивості.Перекису водню розчин 3% є антисептичним та дезінфікуючим засобом. Приконтакті перекису водню розчину 3% з ушкодженою шкірою та слизовими оболонкамививільнюється активний кисень, який сприяє очищенню ранової поверхні таінактивації органічних речовин (протеїн, кров, гній). При застосуванніпрепарату відбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.Препарат не стабільний у лужному середовищі, уприсутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також на світлі тав теплі.Велика кількість піни, що утворюється, сприяємеханічному очищенню рани від гною і тканинного детриту.

Показання для застосування. Препарат застосовують длязупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носовихкровотечах, для обробки слизової оболонки при стоматитах, пародонтитах,ангінах, гінекологічних захворюваннях, а також при гнійних ранах та опіках.

Спосіб застосування та дози. Перекису водню розчин наносять наушкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран per se (тобто без розведення). Для полосканнярозчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; для аплікацій, обробки рановихповерхонь, зупинки кровотечі (капілярної) уражені ділянки обробляють тампоном,просоченим розчином перекису водню. Тривалість лікування залежить віддосягнутого ефекту.

Побічна дія. Можливевиникнення відчуття печії в момент обробки рани. В окремих випадках приіндивідуальній непереносимості препарату можливе виникнення місцевих алергічнихреакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату.Не вводять у порожнини та глибокі рані (можливість емболії).

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Перекису воднюрозчин 3% не можна застосовувати місцево сумісно з лужними препаратами,окислювальними та відновлювальними засобами (реакція із виділенням кисню).

Передозування. Застосування препарату у великих дозах можепризвести до опіку ранової поверхні.

Особливості застосування. Перекису водню розчин 3% не можна використовуватидля зрошення порожнин.Слід уникати попадання розчину в очі.

Умови та термін зберігання. Зберігають у прохолодному (8-15°С), захищеномувід світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1017 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я