А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перекису водню розчин (Hydrogenii peroxydi diluta)

міжнародна назва: Hydrogen peroxide;

основні фізико-хімічні властивості:прозора,безбарвна рідина, без запаху або зі слабким специфічним запахом;

склад: 1 мл розчину містить перекису водню30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат,вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб. КодАТС D08А X01.

Фармакологічні властивості. При контакті розчинуперекису водню з ушкодженою шкірою та слизовими оболонками вивільнюєтьсяактивний кисень, який сприяє очищенню ранової поверхні та інактиваціїорганічних речовин (протеїн, кров, гній). При застосуванні препаратувідбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Показання для застосування. Препарат застосовують длязупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носовихкровотечах, для обробки слизової оболонки при стоматитах, пародонтитах,ангінах, гінекологічних захворюваннях, а також при гнійних ранах та опіках.

Спосіб застосування та дози. Перекису водню розчиннаносять на ушкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран per se (тобто безрозведення). Для полоскання розчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; дляаплікацій, обробки ранових поверхонь, зупинки кровотечі (капілярної) ураженіділянки обробляють тампоном, просоченим розчином перекису водню. Тривалістьлікування залежить від досягнутого ефекту.

Побічна дія. Можливе відчуття печіння вмомент обробки рани. У деяких випадках при індивідуальній чутливості докомпонентів препарату можливе виникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату. Не вводять у порожнини та глибокі рани (можливість емболії).

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Введення розчину підпов’язку забезпечує безболісне зняття її з рани. Велика кількість піни, щоутворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною і тканинного детриту. Перекису водню розчин не можнавикористовувати для зрошення порожнин.Препарат нестабільний у лужномусередовищі, у присутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, атакож на світлі та в теплі. Слід уникати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у прохолодному (8-15°), захищеномувід світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 775 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я