А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Перекисводню (Hydrogeniiperoxydi)

міжнародна назва: Hydrogen peroxide;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, без запаху;

склад: 100 мл розчину містять перекису водню медичного 30 %- 10 г;допоміжні речовини: натрію бензоат, вода очищена.

Форма випуску. Розчин.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб. Код АТС D08А X01.

Фармакологічні властивості. При контакті розчину перекису водню зушкодженою шкірою та слизовими оболонками вивільнюється активний кисень, якийсприяє очищенню ранової поверхні та інактивації органічних речовин (протеїн,кров, гній). При застосуванні препарату відбувається лише тимчасове зменшеннякількості мікроорганізмів.

Показання для застосування. Препарат застосовують для зупинки капілярноїкровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носових кровотечах, для обробкислизової оболонки при стоматитах, пародонтитах, ангінах, гінекологічнихзахворюваннях, а також при гнійних ранах та опіках.

Спосіб застосування та дози. Перекису водню розчин наносять на ушкодженуділянку шкіри для дезінфекції ран per se (тобто без розведення). Дляполоскання розчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; для аплікацій, обробкиранових поверхонь, зупинки кровотечі (капілярної) уражені ділянки обробляютьтампоном, просоченим розчином перекису водню. Тривалість лікування залежить віддосягнутого ефекту.

Побічна дія. Можливе відчуття печіння в момент обробки рани. Удеяких випадках при індивідуальній чутливості до компонентів препарату можливевиникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Не вводять упорожнини та глибокі рани (можливість емболії).

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Введення розчину під пов’язку забезпечує безболіснезняття її з рани. Велика кількість піни, що утворюється, сприяє механічномуочищенню рани від гною і тканинного детриту.Перекису водню розчин не можна використовувати длязрошення порожнин.Препарат нестабільний у лужному середовищі, уприсутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також на світлі тав теплі. Слід уникати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу прохолодному (8-15°),захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термінпридатності – 2 роки
Переглядів: 672 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я