А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Перекис водню (Hydrogenii peroxydi)

міжнародна назва: перекись водорода, Hydrogen peroxide;

основні фізико-хімічні властивості:прозора,безбарвна рідина, без запаху або зі слабким специфічним запахом;

склад: 100 мл розчину містять перекисуводню стабілізованого у перерахуванні на 27% вміст перекису водню 11 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат,вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Антисептичний засіб. КодАТС D08А X01.

Фармакологічні властивості. При контакті перекису воднюз ушкодженою шкірою та слизовими оболонками вивільнюється активний кисень, якийсприяє очищенню ранової поверхні та інактивації органічних речовин (протеїн,кров, гній). При застосуванні препарату відбувається лише тимчасове зменшеннякількості мікроорганізмів.

Показання для застосування. Препарат застосовують длязупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носовихкровотечах, для обробки слизової оболонки при стоматитах, пародонтитах,ангінах, гінекологічних захворюваннях, а також при гнійних ранах та опіках.

Спосіб застосування та дози. Перекис водню наносять наушкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран per se (тобто без розведення). Дляполоскання розчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; для аплікацій, обробкиранових поверхонь, зупинки кровотечі (капілярної) уражені ділянки обробляютьтампоном, просоченим розчином перекису водню. Тривалість лікування залежить віддосягнутого ефекту.

Побічна дія. Можливе відчуття печіння вмомент обробки рани. У деяких випадках при індивідуальній чутливості докомпонентів препарату можливе виникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату. Не вводять у порожнини та глибокі рани (можливість емболії).

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Введення розчину підпов’язку забезпечує безболісне зняття її з рани.Велика кількість піни, щоутворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною і тканинного детриту.Перекису водню розчин не можнавикористовувати для зрошення порожнин. Препарат нестабільний у лужномусередовищі, у присутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, атакож на світлі та в теплі. Слід уникати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей,захищеному від світла місці при температурі 8 - 15°С.Термін придатності– 2 роки
Переглядів: 1696 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я