А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пепсан (Pepsane)

основні фізико-хімічні властивості: гель блакитного кольору із запахом м’яти;

склад: 10 г (1 пакетик) гелю містять гвайазулену 0,004 г та диметикону 3 г;допоміжні речовини: cорбітол 70% (кристалізований), карагенати, натріюцикламат, метилпарагідроксибензоат (Е218), олія ефірна м’яти перцевої, водаочищена.

Форма випуску. Гель для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Антацидні засоби з вітрогінними властивостями. Код АТС А02AF.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. Диметикон –найбільш поширений серед терапевтичних силіконів. У гастро-ентерологічнійпрактиці він застосовується для зниження піноутворення та газоутворення, чинитьабсорбуючу та обволікаючу дію. Гвайазулен чинитьпротизапальну, регенеративну та антиоксидантну дію. Завдяки інгібуючій дії навивільнення гістаміну мастоцитоподібними клітинами слизової оболонки шлункагальмує кислотну секрецію і тим самим чинить антацидну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування болю у шлунку та стравоходірізної етіології, у тому числі при підвищеній кислотній секреції шлунка, печії.

Спосіб застосування та дози. Вміст одного пакетика відповідає однійдозі.Препарат приймають до їжі або за наявності болю.Рекомендована доза - від 1 до 2 пакетиків 2-3 рази на добу. Слідповністю використати вміст пакетика.Термін лікування визначається індивідуально залежно від вираженостісимптоматики та ефективності препарату.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату, підвищеначутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування.Оскільки Пепсанне містить цукру, його можна застосовувати при цукровому діабеті. Застосування під час вагітності та годування груддю. В періоди вагітності і лактації застосування препарату можливе лише втому випадку, коли очікувана користь від застосування препарату, на думкулікаря, перевищує можливий ризик для плода.Досвіду застосування у дітей немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Піногасна активність знижується гідроксидом алюмінію, карбонатоммагнію.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, притемпературі до 25°С. Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1844 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я