А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Педилін ко (Pedilinko)

основні фізико-хімічнівластивості: біла, густа,гомогенна та стабільнаемульсія;склад: емульсія міститьтетраметрину - 0,4г, піпероніл бутоксиду - 2,0 г; допоміжні речовини: парафінрідкий, ізопропіл міристат, поліоксіетилен ефір кислоти маслянистої, гліцеролсорбітан ефір кислоти маслянистої, пропіл-, метил р-гідроксибензоат,імідосечовина, ароматизатор, вода очищена.

Форма випуску. Емульсія.

Фармакологічна група. Протипедикульозні препарати.

АТС Р 03 А X03.

Фармакологічні властивості. Тетраметрин є каталізаторною танервово-м’язовою отрутою для комах. Для людини та теплокровних тварин він маєдуже низьку токсичність. Тетраметрин проникає через кінцівки та шкірні покривикомах і розповсюджується по нервовій системі. Його дія підкріплюєтьсясинергізмом, найчастіше він використовується у поєднанні з піпероніл бутилатом.

Фармакокінетика. Низька токсичність тетраметрину значноюмірою зумовлена його швидкою біотрансформацією шляхом ефірного гідролізу тагідроксилювання. Ці метаболіти неактивні, що пояснює низький рівень токсичностіпіретринів для людини.

Показання для застосування. Педикупьоз -у дорослих і дітей.

Спосіб застосування та дози.У серйозних випадкахзараження емульсія Педилін Ко та гель Педилін використовуються разом. Спершунеобхідно нанести на все волосся 10 мл емульсії Педилін Ко за допомогою ватноготампона та накрити голову рушником. Через 30 хвилин ретельно промити волоссяводою. Потім 2 рази нанести 10 мл гелю Педилін і масувати голову протягом 3хвилин.
Ретельно промити та розчесативологе волосся густим гребінцем для видалення залишків вошей та гнид.Слід також промити шампунемгребінці для волосся, змінити рушники, спідню білизну та постіль.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Емульсію Педилін Ко не слід використовувати,якщо є підвищена чутливість до препарату.

Взаємодія з

іншими лікарськими засобами. Неспостерігається.

Передозування. Не спостерігається.

Особливості застосування.Попередження та застереження.Використовувати емульсію ПедилінКо слід з обережністю, щоб вона не потрапляла в очі, ніс, ротову порожнину, ізахищати обличчя рушником. Якщо ж емульсія Педилін Ко потрапила в очі, їхпотрібно швидко промити водою. Особливо обережними слід бути при лікуваннідітей.Вагітність і годування груддю.Емульсію Педилін Ко можнавикористовувати при вагітності та годуваннігруддю.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці,при температурі не вище 25°С. Термін зберігання - 2 роки
Переглядів: 1468 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я