А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Педекс (Pedex)

хімічна назва:3-феноксибензил-(±)-цис,транс-3-(2,2-дихлорвініл)-2,2-диметилцикло-пропан-1-карбоксилат;

основні фізико-хімічні властивості: жовтувата прозора рідина; допускаєтьсялегка опалесценція;

склад: 1 мл розчину містить 5 мг перметрину; допоміжні речовини: спирт етиловий, спирт ізопропіловий, олії хвойноїефірної середня фракція, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування , спиртовий.

Фармакотерапевтична група.Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяних кліщів. Код АТСР03А С04. Фармакологічні властивості. ФармакодинамікаПерметрин є сумішшю цис- і трансізомерів синтетичного пиретроїду. Цеінсектицидний та акарицидний засіб для зовнішнього застосування, що діє набагатьох комах, у тому числі вошей, блох, кліщів (також коростяних). Пригнічуєрозвиток і викликає загибель личинок, гнид та статевозрілих особин.Протипаразитарна дія зумовлена порушенням іонної проникності через натрієвіканали, гальмуванням процесів поляризації (реполяризації) мембрани нервовоїклітини комахи, що призводить до паралізуючого ефекту. Перметрин малотоксичнийдля людини і теплокровних тварин.ФармакокінетикаПісля нашкірної аплікації абсорбція становить не більше 2%. Частинаречовини, яка потрапила до системного кровотоку, швидко гідролізується донеактивних метаболітів, екскретується переважно з сечею. При одноразовій обробціповерхонь, уражених педикульозом, дія зберігається від 2-3 до 6 тижнів.

Показання для застосування. Педикульоз.

Спосіб застосування і дози. Волоссязволожують розчином задопомогою ватного тампона, втираючи препарат у коріння волосся. Витрата препарату25 – 50 мл (залежно від довжини і густоти волосся). Після обробки головупов’язують хустиною. Через 40 хв після нанесення препарат змивають теплоюпроточною водою з милом або шампунем. Після миття волосся розчісують густимгребінцем для видалення загиблих вошей і гнид. Якщо живі воші виявляються через7 днів після застосування препарату, рекомендується повторна обробка.

Побічна дія. В окремих випадках можливаподразнювальна дія на шкіру (відчуття печіння, поколювання або пощипування,посилення свербежу, шкірні висипи, набряклість).

Протипоказання.Підвищена чутливість до активної речовини або будь-якої допоміжноїречовини. Вагітність,годування груддю (в період лікування припиняють), дитячий вік до 2 місяців.

Передозуванн.Інформації про випадки передозування немає.

Особливості застосування. Необхідно уникати попадання препарату на слизові оболонки очей, носа,ротової порожнини, сечостатевих шляхів. Якщо це трапилось, слизові оболонкислід промити великою кількістю проточної води. Після процедури ретельно вимитируки з милом. Процедуру слід проводити в добре провітрюваному приміщенні або навулиці. Для лікування дітей препарат застосовують лише за призначенням лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Не встановлено. Умови та термін зберігання.У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному длядітеймісці, при температурі не вище 25 о С. Термінпридатності - 2 роки
Переглядів: 1851 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я