А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Оліячаснику (Garlicoil)

основні фізико-хімічні властивості: овальні, прозорі желатиновікапсули жовтуватого кольору;

склад: 1 капсула містить 341 мгекстракту часникової олії;допоміжні речовини:олія соєва, желатин, гліцерин.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що знижують концентраціюхолестерину і тригліцеридів у сироватці крові. Код АТС С10АХ10.

Фармакологічні властивості.Олія часнику містить два компоненти природногопоходження - аліцин і гарміцин, завдяки яким препарат має бактерицидну дію, атакож вітаміни А, В, С, залізо, калій, магній, марганець, ненасичені альдегіди,селен, сірку, ефірні олії. Завдяки гама-ліполеновій кислоті препарат маєпротизапальну та гіполіпідемічну дію. Олія часнику має також жовчогінну дію, стимулюєвиділення жовчі, покращує секреторну і моторну функцію травного каналу, зменшуєпроцеси бродіння і гниття у кишечнику.Покращує еластичність судин, підвищує неспецифічнурезистентність організму.Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показання для застосування.Профілактика і лікування гострих респіраторнихзахворювань, грипу, фарингіту, ангін, гаймориту, хронічних бронхітів;у комплексному лікуванні хронічних холангітів,холецеститів, колітів, звичайних запорів;профілактика порушень ліпідного обміну, укомплексному лікуванні атеросклерозу;у стоматологічній практиці для зміцнення ясен,зменшення їх запалення і кровотечі, зниження захворювання на карієс.

Спосіб застосування та дози.Дітям старше 3-х років - по 1 капсулі на день,старше 14 років - по 1 капсулі 2 рази на день після їд. Дорослим з метою профілактики - 1 капсула 2 рази надень після їди.У період епідемії грипу, при гострих респіраторнихзахворюваннях - по 2 капсули 3 рази на день після їди.Тривалість лікування визначає лікар, залежно відзахворювання.

Побічна дія. Можливий біль у животі у хворих на виразку шлунка тадванадцятипалої кишки, алергічні реакції.

Протипоказання. Виразка шлунка тадванадцятипалої кишки в період загострення, підвищена чутливість до препарату.

Передозування.При недотриманні рекомендованих доз можливий біль ушлунку, що потребує припинення прийому препарату.

Особливості застосування. Не перебільшувати рекомендовану дозу. З обережністюприймати препарат особам, що страждають на захворювання травного каналу (гастрит,коліт).

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігають при кімнатній температурі в сухому танедоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1583 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я