А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Олесан-гель (Olesan-gel)

основні фізико-хімічні властивості: білий або майже-білий, в’язкий, гомогеннийгель;

склад: 1 туба містить оліі вінтергринової (Gaultheria fragrantissima) 5% о/о,олії ялівцю звичайного (Juniperus communis) 2,7% о/о, олії евкаліптової(Eucalyptus globulus) 9% о/о, олії м’яти перцевої (Mentha piperita) 3% о/о,ментолу 5% о/о ;допоміжні речовини: полісорбат 80, карбомер 940, пропіленгліколь,феноксіетанол, динатрію едетат, гідрокситолуїн бутильований, гідроксіанізолбутильований, ізопропілмеристат, триетаноламін.Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Інші комбіновані препарати, що застосовуються при кашліі застудних захворюваннях. Код АТС R05X.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. Олесан-Гель – це комбінований препарат на основірослинних компонентів, є ароматичною сумішшю чистих ефірних олій, отриманих зприродної рослинної сировини. При нанесенні на шкіру спричиняє протизапальну,антисептичну, місцевоподразнювальну та знеболювальну дії. Фармакологічнівластивості препарату обумовлені компонентами, що входять до його складу.Вінтергринова олія – це ефірна олія,яка містить головним чином метилсаліцилат,має властивість спричиняти почервоніння шкіри. Включення цього компонента додаєпрепаратові знеболюючих властивостей. Ялівцева олія – це ефірна олія, щомістить монотерпенові вуглеводні у якості головних компонетів. Оліязастосовується зовнішньо при ревматичних і болючих набряках. Евкаліптова олія –головним компонентом цієї ректифікованої олії є 1,8-цинеол, хоча також міститьр-цимен, альфа-пінен, лімонен, гераніол, камфен. Евкаліптова олія демонструєантибактеріальні і фунгіцидні властивості, гальмує біосинтез простагландинів імає слабку, гіперемічну, відхаркувальну і секретолітичну дію при місцевомузастосуванні. Вона застосовується внутрішньо і зовнішньо при катаріраспіраторного тракту і зовнішньо при ревматичних скаргах. Олія перцевої м’яти– головним компонентом цієї ефірної олії є ментол. Олія перцевої м’яти єантибактеріальним, інсектицидним і секретолітичним засобом. Крім цього, воназдійснює охолоджуючу дію на шкіру. Ментолова олія містить значну кількістькарвону, який і дає м’ятний запах. Вона є антисептиком, деодорантом,стимуляторм, і взагалі застосовується зовнішньо при стійкому головному болю,ревматизмі, невралгії та ін.Фармакокінетика.У зв’язку з тим, що Олесан-Гель е препаратом місцевої дії, дані щодо фармакокінетикивідсутні.

Показаннядля застосування.Симптоматична терапія при кашлі, головному болю і ломоти, для швидкогополегшення при закладеності носа внаслідок нежитю.

Спосібзастосування та дози.Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовується у дорослих тадітей від 2 років. Гель наносити тонким шаром на ніс, лоб, горло, грудну кліткута спину для полегшення застійних явищ, нежиті і ломоти в суглобах. Наноситигель необхідно обережно, не слід сильно його втирати. Тривалість застосування –не більше 5 днів.

Побічнадія. Побічних ефектів післяправильного застосування гелю в рекомендованих терапевтичних дозах незареєстровано. Шкірні реакції можливі, але спостерігаються дуже рідко.

Протипоказання. Препарат не призначається жінкам у періодвагітності і годування груддю. Гіперчутливість до будь-якого інгредієнтапрепарату. Діти до 2 років.

Передозування. Малоймовірне при місцевому застосуванні.Місцевенанесення великої кількості Олесан-Гелью може спричиняти системні ефекти, включаючигіперчутливість і загострення астми.

Особливостізастосування. Олесан-Гельпризначений тільки для зовнішнього застосування. Його не слід вводити впорожнину носа, наносити на шкіру з подряпинами та відкритими ранами. Слідуникати контакту з очима. При випадковому потраплянні гелю в око, промитивеликою кількістю проточної води. Якщо печіння продовжується, негайнозверніться до лікаря. Препарати,які містять олію перцевої м’яти і евкаліптову олію не слід наносити на обличчядітей молодшого віку, особливо у ділянці носа.Впливна здатність керування транспортними засобами та іншими складними механізмами.Препаратне впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими складнимимеханізмами.

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами.Невідома.

Умовита термін зберігання.Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термінпридатності – 2 роки
Переглядів: 827 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я